2017.12.12 – Szczecin – Szkolenie – ODMOWA UDOSTĘPNIENIA INFORMACJI PUBLICZNEJ – kiedy możemy wydać decyzję; jak wygląda sądowa kontrola, wzory pism.

ODMOWA UDOSTĘPNIENIA INFORMACJI PUBLICZNEJ

– kiedy możemy wydać decyzję; jak wygląda sądowa kontrola,  wzory pism.

MIEJSCE: Szczecin

DATA:     12 grudnia 2017r.

CENA:     475 zł (rabat 15 zł/os. przy zgłoszeniu 2 i więcej uczestników)

TRENER PROWADZĄCY:  dr Piotr Sitniewski – prezes i założyciel Fundacji JAWNOSC.PL, działającej na rzecz jawności życia publicznego; autor rozprawy doktorskiej z tej tematyki,  komentarza do ustawy, oraz kilkudziesięciu artykułów, a przy tym niezwykle komunikatywny i skuteczny trener, zawsze bardzo wysoko oceniany przez uczestników szkoleń.  Jest on także autorem książki Dostęp do informacji publicznej. Pytania i odpowiedzi (Wolters Kluwer 2014 r.), która stanowi syntetyczne zestawienie najczęściej pojawiających się zagadnień związanych z praktyczną stroną realizacji prawa do informacji publicznej.

Pełna informacja – pobierz

Cezary Móżdżyński