2018.03.14-16 – Wisła, 2018.03.21-23 – Kołobrzeg – Szkolenie, nt. “Zatrudnianie pielęgniarek i położnych w 2018 roku z uwzględnieniem zmian”.

“Zatrudnianie pielęgniarek i położnych w 2018 roku z uwzględnieniem zmian”.

Szkolenie poprowadzi Pan Piotr Ciborski

TERMINY SZKOLENIA

HOTEL POD JEDLAMI***

WISŁA – ul. Beskidzka 17

TERMIN: 14-16.03.2018 r.

CENA: 1090 zł netto/os.

HOTEL OLYMP 3***

KOŁOBRZEG – ul. Kasprowicza 15

TERMIN: 21-23.03.2018 r.

CENA: 1090 zł netto/os.

Cena bez VAT dla opłacających szkolenie w co najmniej 70% ze środków publicznych (m.in. dla wszystkich samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej).

DLA IZB PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH ORAZ INNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH FINANSUJĄCYCH SZKOLENIE, UDZIELAMY 10% RABATU.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM CENA SZKOLENIA WYNOSI 981 ZŁ NETTO/OS.

Szczegóły programu zawarte w załączniku

Od 9 lat Akademia Rozwoju Budżetu wraz z Panem Piotrem Ciborskim realizuje szkolenia z zakresu prawa pracy, przeznaczone tylko dla podmiotów leczniczych. Szkolenia organizowane są w formie warsztatowej, wzbogaconej o liczne przykłady. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz stałej współpracy z zakładami opieki zdrowotnej, każde warsztaty jest w pełni dostosowane do specyfiki jednostek służby zdrowia.

Zapraszamy obecnie Państwa na 3-dniowe szkolenie, którego celem jest omówienie w praktyce realiów stosowania przepisów prawa pracy w podmiotach leczniczych, ze szczególnym uwzględnieniem zakresu planowania i rozliczania czasu pracy pielęgniarek i położnych, zaktualizowane o najnowsze przypadki. Prowadzący przygotuje liczne wskazówki, które zoptymalizują działania podmiotu leczniczego w zakresie zatrudniania pielęgniarek i położnych. Przybliżone zostaną planowane nowelizacje przepisów mających wpływ na politykę zatrudnienia pracowników medycznych. Prowadzący podejmie również dyskusję na temat doświadczeń po stosowaniu przepisów Kodeksu pracy, które weszły w życie w 2016 i 2017 roku.

Oświadczenie – pobierz

Formularz – pobierz