2018.09.27-28 – Poznań – VI. Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowej NEONATUS

Konferencja NEONATUS 2018

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI. Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej NEONATUS 2018, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2018r. w Hotelu Andersia w Poznaniu. Szczegółowe informacje oraz rejestracja na stronie internetowej: www.neonatus.org
NEONATUS to cykl konferencji poświęcony klinicznie użytecznej tematyce opieki nad noworodkiem adresowany do neonatologów, pediatrów, anestezjologów i chirurgów dziecięcych z mocnym akcentem na promocje postępowań klinicznych wspartych jednoznacznymi dowodami medycznymi. Spotkania mają stałe sesje tematyczne: Edukacja podyplomowa, Nowości, Leczenie/diagnostyka: skuteczne vs. nieskuteczne, Wieloośrodkowe badania kliniczne, Doniesienia własne, Warsztaty praktyczne.

Do zobaczenia w Poznaniu,
Dr hab. Jan Mazela