2018.11.23-24 – Warszawa – Forum Medycyny Paliatywnej 2018

Problemy opieki paliatywnej, kierunki rozwoju i wyzwania opieki nad chorym to tematy, które zostaną poruszone podczas FORUM MEDYCYNY PALIATYWNEJ 2018.

Warszawskie spotkanie to nie tylko eksperckie wykłady, ale też sesja szkoleniowa Klubu Medycyny Paliatywnej. W gronie moderatorów i przewodniczących znajdują się specjaliści, m.in. dr n. med. Aleksandra Ciałkowska-Rysz i dr n. med. Tomasz Dzierżanowski, a także przedstawiciele środowiska opieki paliatywnej, przedstawiciele MZ, NFZ, oraz pacjentów.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy sprawują: Pracownia Medycyny Paliatywnej Katedra Onkologii UM w Łodzi, Oddział Medycyny Paliatywnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Paliatywnej.

Zapraszamy do zapoznania się z programem i rejestracji.

REJESTRACJA
  Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl
Bądź z nami w kontakcie: