2019.09.07 – Łodź – Konferencja ABC Onkologii

ABC Onkologii

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w konferencji ABC Onkologii, która odbędzie się już 7 września 2019 roku w Hotelu Ambasador Premium przy ul. Kilińskiego 145 w Łodzi.

Program spotkania powstawał z myślą przede wszystkim o osobach, które względnie niedawno rozpoczęły pracę z chorymi na nowotwory w ramach różnych specjalizacji, przede wszystkim z onkologii klinicznej, radioterapii onkologicznej, pulmonologii, chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Wykładowcy mają koncentrować się na zagadnieniach ważnych w praktyce i takich, które są rzadko omawiane, a których znajomość ma podstawowe znaczenie w codziennej pracy.

Przewodniczący Komitetu Naukowego
prof. dr hab. n. med. Piotr Potemski

Serdecznie zapraszamy do Łodzi!

Via Medica

Via Medica — Medical Information

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie:

W dniach 1–15 września z okazji promocji Jesienna rozgrzewka udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o dokonanie wcześniejszej rejestracji:

Informujemy, że dla każdego uczestnika konferencji przygotowaliśmy upominek w postaci publikacji.

Konferencja jest skierowana do wszystkich osób zainteresowanych tematyką. Sesje satelitarne firm farmaceutycznych, sesje firm farmaceutycznych oraz wystawy firm farmaceutycznych są skierowane tylko do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna: Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2017 r. poz. 2211, z późn. zm.).

Via Medica — Medical Information
VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k.
ul. Świętokrzyska 73, 80–180 Gdańsk
tel.: (58) 320 94 94, faks: (58) 320 94 60,