2019.11.07-09 – Kraków – Konferencja dla pielęgniarek i położnych „Pielęgniarka i Położna 2019”

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na
Konferencję dla pielęgniarek i położnych
„Pielęgniarka i Położna 2019”
Kraków, 7-9 listopada 2019 r.
Miejsce konferencji: Hotel „Galaxy”, ul. Gęsia 22, Kraków

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji dla Pielęgniarek i Położnych, która odbędzie się w Krakowie, w mieście będącym dawną siedzibą królów polskich, a dzisiaj jedną z ważniejszych europejskich metropolii.
Małopolska Konferencja dla Pielęgniarek i Położnych jest to kolejna Konferencja szkoleniowa, organizowana przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. W tym roku konferencja zorganizowana jest przez Fundację Rozwoju Pielęgniarstwa przy Małopolskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. Pragniemy, aby wspólnie z Państwem kontynuować tradycję cyklicznych małopolskich konferencji pielęgniarskich i położniczych opartych na merytorycznym i atrakcyjnym programie naukowym. Tematyka konferencji poruszać będzie tematykę związaną z samodzielnością zawodową pielęgniarek i położnych. Pozwoli na zaprezentowanie nowoczesnych rozwiązań oraz kierunków rozwoju praktyki pielęgniarskiej i położniczej. Zaproszenie kierujemy do środowisk pielęgniarek, położnych, lekarzy, kół studenckich oraz wszystkich zainteresowanych proponowaną problematyką.

Więcej informacji – pobierz