2020.06.04-05- Bydgoszcz -Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego 2020 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy do udziału w VII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI NAUKOWO-SZKOLENIOWEJ POLSKIEGO TOWARZYSTWA PIELĘGNIARSTWA ANGIOLOGICZNEGO 2020, która odbędzie się 4 – 5 czerwca w Bydgoszczy.

Zapraszamy osoby związane z chirurgią ogólną i naczyniową – pielęgniarki zabiegowe, środowiskowe, rehabilitantów, lekarzy i dietetyków, pracowników naukowo-dydaktycznych, sympatyków Towarzystwa oraz wszystkich zainteresowanych tematyką konferencji.

Przewodnicząca komitetu naukowego konferencji jest prof. dr hab. Maria T. Szewczyk, kierownik Katedry Pielęgniarstwa Zabiegowego, Zakładu Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Leczenia Ran Przewlekłych CM UMK w Bydgoszczy, prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Angiologicznego oraz konsultant krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa chirurgicznego i operacyjnego.

Zachęcamy do rejestracji!

REJESTRACJA
Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl

Bądź z nami w kontakcie: