Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Program konferencji – pobierz

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Ogólnopolski Webinar dla położnych „Położna na łączach” 23.04.2024 g. 18:30 dotyczący tematyki laktacji

Rejestracja: Bayer.zoom.us


Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

 

Wydarzenie skierowane jest do  lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, psychologów i psychoonkologów związanych zawodowo z opieką nad pacjentem u kresu życia. Podczas konferencji uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie opieki paliatywnej z kraju, wziąć udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym poruszających historii pacjentów, ciekawych warsztatach praktycznych oraz uczestniczyć w spotkaniu z gośćmi specjalnymi, między innymi z aktorką teatralną i filmową, gwiazdą filmu „Lęk”, Martą Nieradkiewicz.

Dołącz do „Odchodzić bez bólu” – największej konferencji opieki paliatywnej w Polsce

 

Już w dniach 10-11 maja 2024 r. w Warszawie odbędzie się III edycja największej konferencji opieki paliatywnej w Polsce „Odchodzić bez bólu”, która zgromadzi ponad 350 specjalistów: lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, psychologów i psychoonkologów związanych zawodowo z opieką nad pacjentem u kresu życia. W wydarzeniu wezmą udział najwybitniejsi wykładowcy i prelegenci z całej Polski, którzy skupią się na najważniejszych zagadnieniach związanych z opieką paliatywną.

Rejestracja trwa: https://odchodzicbezbolu.pl/

O pacjencie, który odchodzi

Nad angażującym programem  merytorycznym czuwa ekspert w dziedzinie opieki paliatywnej – dr n. med. i n. o zdr. Paweł Witt, psychoonkolog, autor wielu naukowych publikacji oraz prelegent na najważniejszych wydarzeniach w kraju.

Podczas konferencji skupimy się nie tylko na nowoczesnych rozwiązaniach w opiece paliatywnej, ale przede wszystkim na pacjencie będącym centrum tej opieki, w całej swojej różnorodności i nieoczywistości – wyjaśnia dr n. med. i n. o zdr. Paweł Witt, przewodniczący komitetu naukowego wydarzenia. Konferencja liczy 5 sesji tematycznych, które odpowiadają najbardziej istotnym zagadnieniom z dziedziny opieki paliatywnej, takim jak: nowoczesne metody leczenia bólu, opieka paliatywna w obliczu wyzwań technologicznych, emocjonalnych, terapeutycznych czy studium odchodzenia dziecka – pediatryczna opieka paliatywna.

Tworzymy „Odchodzić bez bólu” z myślą o bólu u kresu życia – dodaje ekspert.  – Bólu fizycznym, ale też mentalnym, emocjonalnym, wielowymiarowym. Bólu codziennie obecnym w naszych hospicjach.

Najlepsi eksperci i prestiżowe patronaty

Podczas Ogólnopolskiej Konferencji Opieki Paliatywnej „Odchodzić bez bólu” wykłady poprowadzą najwybitniejsi specjaliści w dziedzinie medycyny i opieki paliatywnej w Polsce. Wydarzenie uświetnią również prelekcje gości honorowych, panel dyskusyjny dotyczący poruszających historii pacjentów oraz spotkanie z gościem specjalnym – aktorką filmową i teatralną, gwiazdą filmu „Lęk”, Martą Nieradkiewicz.

Patronatu honorowego wydarzeniu udzielili: Rzecznik Praw Pacjenta, Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych, Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie, Warszawska Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Europejskie Stowarzyszenie Epidemiologii i Higieny, Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Onkologicznych, Polskie Towarzystwo Naukowe Leczenia Ran i Organizacji Opieki, Polskie Towarzystwo Badania Bólu, Polskie Towarzystwo Komunikacji Medycznej, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych, Konsultant Krajowy w dziedzinie geriatrii prof. Tomasz Targowski, Konsultant Krajowy w dziedzinie pielęgniarstwa onkologicznego dr Małgorzata Pasek, Konsultant Krajowy w dziedzinie onkologii i hematologii dziecięcej prof. Jan Styczyński, Konsultant Krajowy w dziedzinie farmakologii klinicznej prof. Bogusław Okopień.

Organizatorami wydarzenia są: Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci UCK WUM, Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci oraz Vicommi Media.

 

Zapraszamy do rejestracji!

Ogólnopolska Konferencja Opieki Paliatywnej to wydarzenie o nieocenionej

wartości naukowej, szkoleniowej, ale też motywacyjnej i terapeutycznej.

Zapraszamy do rejestracji na stronie wydarzenia:

https://odchodzicbezbolu.pl/

 

 

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,
w imieniu Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej – organizatora Programu Edukacji Onkologicznej, w ramach którego działa Akademia Pielęgniarstwa Onkologicznego – serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w webinarium „ISTOTNE ZAGADNIENIA W PRAKTYCE PIELĘGNIARSKIEJ”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 18 kwietnia br. o godzinie 18.00.

Bezpośrednia rejestracja na stronie https://www.programedukacjionkologicznej.pl/wydarzenia

Powyższe wydarzenie jest certyfikowane.
Przypominamy, że zapisy na wydarzenie są możliwe po wcześniejszym zarejestrowaniu się na nowym Portalu Edukacyjnym www.programedukacjionkologicznej.pl

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji,

Katarzyna Kowalska i Ewa Podymniak

PRIMOPRO Sp. z o. o. Sp. K.

Organizator
Programu Edukacji Onkologicznej

 

Strona internetowa PEO:

www.programedukacjionkologicznej.pl

Facebook PEO:

https://www.facebook.com/ProgramEdukacjiOnkologicznej/

Facebook Grupa zamknięta Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego:

https://www.facebook.com/groups/peo.apo/

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na:

VII Ogólnopolski Zjazd Pielęgniarek, Położnych i przedstawicieli innych zawodów medycznych

Kistowo, 10 – 12 czerwca 2024 r.

UWAGA dla 50 pierwszych osób bezpłatny dojazd autokarem z Dworca Głównego w Gdańsku do Hotelu oraz z powrotem z Hotelu na Dworzec w Gdańsku

W programie:

  • Ageizm vs. nierówne traktowanie młodych pracowników
  • Co osłabia naszą odporność? Czy można zrekonstruować komórki
  • Odpowiedzialność zawodowa i rola dokumentacji medycznej
  • Samorząd zawodowy pielęgniarek i położnych – zadania i możliwości
  • Jak zapobiegać dolegliwościom kręgosłupa. Ergonomia w pracy i w domu
  • Recepty Q&A czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o preskrypcji pielęgniarskiej
  • Warsztaty z pierwszej pomocy
  • Śmiechoterapia a rezyliencja

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy w załączniku i na naszej stronie www.pce.com.pl w zakładce „szkolenia i konferencje”.
Deklaracja zgłoszeniowa – pobierz

Pozdrawiamy,
Zespół Polskiego Centrum Edukacji
+4 8 603 773 091
pce@pce.com.pl

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

 

mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie pielęgniarki i pielęgniarzy na bezpłatną konferencję z cyklu „INFUzja Lokalnie”, która odbędzie się już 23 kwietnia w Hotel Radisson Blu,Plac Rodła 10,w Szczecinie. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją, by pogłębić swoją wiedzę oraz udoskonalić umiejętności w zakresie prowadzenia bezpiecznej infuzji. W ramach konferencji zaplanowano szereg wykładów merytorycznych, podczas których kompleksowo omówimy postępowanie w terapiach dożylnych, doszpikowych i podskórnych. Nie zabraknie również miejsca na wymianę doświadczeń oraz dyskusję. Serdecznie zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na: https://infu.pl/produkt/szczecin/. Konferencje z cyklu „INFUzja Lokalnie” organizowane są przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarstwa Infuzyjnego oraz wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Spotkania objęte są Patronatem Honorowym Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Program – pobierz

Serdecznie pozdrawiam,
Małgorzata Filipek
Event Manager

www.evereth.pl
www.everethnews.pl – newsy ze świata medycyny
www.forumleczeniaran.pl

Evereth Publishing Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 414/11, 03-994 Warszawa
Tel.: 22 813 21 92
Fax: 22 213 96 17
Tel kom.: 726 300 806
m.filipek@evereth.pl

KRS 0000350152 :: NIP 9522084377 :: REGON 142097713

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szczegółowe informacje w załączniku (pobierz) oraz na stronie www.pce.com.pl lub bezpośrednio po kliknięciu w link Szczegóły Wydarzenia – PCE
Zapraszamy do rejestracji.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Polskiego Centrum Edukacji
+48 603 773 091
pce@pce.com.pl  

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Center for Medical Studies zaprasza do czynnego i biernego udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Dermatologii i Wenerologii.

Głównym założeniem Konferencji jest dyskusja na temat osiągnięć i wyzwań dermatologii i wenerologii. .

🗓️Konferencja odbędzie się w sobotę 27 kwietnia 2024 między 9.00 a 15.00 w formie online na platformie Microsoft Teams.

Chcesz wystąpić z prezentacją na konferencji jako prelegent? Zgłoś abstrakt swojej prezentacji do 16 kwietnia 2024 roku.

💻Chcesz uczestniczyć w konferencji jako słuchacz? Zarejestruj się do 21 kwietnia 2024 roku.

Więcej informacji o konferencji (w tym formularze rejestracji) można znaleźć pod linkiem: https://fb.me/e/4IZYlGCpR

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

W imieniu prof. Beaty Pięty oraz Zakładów farmaceutycznych UNIA – organizatora Kampanii Społeczno-Edukacyjnej oraz Konkursu „Położna na Medal” serdecznie zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Położna na Medal, która odbędzie się w Warszawie dnia 19 kwietnia 2024 r., w Hotelu Arche, Al. Krakowska 237.

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do zgłaszania referatów oraz posterów na IV Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

 

Rejestracja odbywa się pod linkiem https://forms.gle/gS3ArGDd5VoN4zwn9

Właśnie zakończyliśmy zapisy dla organizatorów paneli. Zapisy dla osób chcących zgłosić referat bądź poster trwają do 9 czerwca. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia się aż do 70 paneli z różnych dziedzin nauki.

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

  • Poniżej przekazujemy kilka najważniejszych informacji przydatnych osobom zainteresowanym uczestnictwem w Kongresie Młodej Nauki. Uczestnicy przesyłający formularz zgłoszeniowy, muszą dołączyć abstrakt w formacie .docx oraz .pdf (wzór abstraktu: https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2024/03/abstrakt-wzor.docx). Abstrakty zostaną zweryfikowane przez opiekunów naukowych paneli i dopuszczone do wygłoszenia podczas panelu na Kongresie Młodej Nauki;
  • W ramach jednej opłaty można zgłosić 3 referaty oraz postery;

Po zakończeniu Kongresu, uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress. Journal of Young Researchers”, wydawanym przez Uniwersytet Gdański od 2016 roku. Czasopismo skierowane jest do młodych naukowców, studentów, doktorantów.

 

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 490 zł. W ramach opłaty zapewniamy uczestnikom materiały konferencyjne, pełne wyżywienie oraz możliwość udziału we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (32,40 zł za osobo-dobę netto) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na naszej stronie internetowej (https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/). Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 99 22 66. W sprawie faktur, płatności, rozliczeń prosimy o kontakt mailowy kongresfaktury@ug.edu.pl lub telefoniczny 725 99 33 99.

 

Z niecierpliwością wyczekujemy Państwa udziału w IV Kongresie Młodej Nauki i mamy nadzieję, że będzie to czas owocnej naukowej wymiany i rozwoju.

Link do rejestracji: https://forms.gle/gS3ArGDd5VoN4zwn9

Zapisy dla referujących kończą się 9 czerwca.

Serdecznie pozdrawiamy,

Komitet Organizacyjny

IV Kongresu Młodej Nauki

 

Z pozdrowieniami
 
Dominik Walczak
Sekretarz Redakcji Czasopisma Progress
Współorganizator IV Kongresu Młodej Nauki
 
tel. 725 99 33 99
dominik.walczak@ug.edu.pl
Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej
 

ul. Polanki 63/29

80-306 Gdańsk, Poland
casid.ug.edu.pl

 

kongresmlodejnauki@ug.edu.pl
kongresmlodejnauki.pl

 
 
Uniwersytet Gdański
University of Gdańsk
 
ul. Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk, Poland
www.ug.edu.pl

 

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

W imieniu organizatorów:

  • Wydział Nauk o Zdrowiu, Uniwersytet Medyczny w Lublinie oraz Katedra Zintegrowanej Opieki Pielęgniarskiej Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
  • Jessenius Faculty of Medicine in Martin, Department of Nursing, Comenius University in Bratislava,
  • Faculty of Medicine, Department of Nursing and Midwifery, University of Ostrava,
  • Faculty of Health Sciences, Semmelweis University in Budapest,

 

pragniemy serdecznie Państwa zaprosić do udziału w II Konferencji Środkowoeuropejskiej dotyczącej Pielęgniarstwa, nt.: Aktualne Innowacje w Edukacji i Praktyce Pielęgniarskiej, która odbędzie się w dniach 13-14 września 2024 r. w Lublinie.

Podczas konferencji planujemy dwa rodzaje wystąpień:

  • wystąpienia ustne oraz posterowe

Wyrażamy nadzieję, że tematyka konferencji oraz jej formuła organizacyjna zachęcą Państwa do zgłaszania swojego udziału. Zapewniamy możliwość spotkania wybitnych specjalistów, stworzymy przestrzeń do wymiany poglądów i nawiązania międzynarodowej współpracy. Poza walorami naukowymi, polecamy walory turystyczne miasta Lublin, które jak zawsze powita Państwa swoim niekwestionowanym urokiem. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat konferencji znajdziecie Państwo pod adresem: www.v4conference.umlub.pl

Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: v4conference@umlub.pl

 

Liczymy na obecność Państwa,

Do zobaczenia we wrześniu!

 

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego Konferencji

dr hab. n. o zdr. Beata Dobrowolska, prof. uczelni

mgr Sylwia Boczkowska

 

2nd Central European Nursing Conference: Current Innovations in Nursing Education and Practice, 13-14 September 2024 in Lublin, Poland

 

REGISTRATION

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z cyklu Akademia Umiejętności Nowoczesnej Położnej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Położnych.

Kierownictwo naukowe: prof. dr hab. med. Jerzy Szczapa, prof. UM dr hab. Beata Pięta.

 

Szkolenia odbędą się 13 miastach, w godzinach 10.00 – 15.00.

Zachęcamy do wysłuchania wielu wykładów naukowych, wzięcia udziału w dyskusjach oraz warsztatach.

Zapraszamy również do strefy wystawców i spotkania z przedstawicielami firm medycznych, którzy zaprezentują produkty dla kobiet w ciąży, mam oraz noworodków.

 

Lista miast

Miejscowość Termin hotel adres
Bydgoszcz czwartek, 7 marzec, 2024 Holiday Inn Grodzka 36
Łódź piątek, 8 marzec, 2024 The Loom Ogrodowa 21
Kraków sobota, 9 marzec, 2024 Qubus Nadwiślańska 6
Kielce czwartek, 21 marzec, 2024 Dal Piotrkowska 12
Rzeszów piątek, 22 marzec, 2024 B&B Grottgera 28
Lublin sobota, 23 marzec, 2024 Focus Podzamcze 1
Katowice czwartek, 4 kwiecień, 2024 Courtyard by Marriott Uniwersytecka 13
Wrocław piątek, 5 kwiecień, 2024 Radisson Blu Purkyniego 10
Szczecin sobota, 6 kwiecień, 2024 Radisson Blu Plac Rodła 10
Warszawa sobota, 20 kwiecień, 2024 Arche Al. Krakowska 237
Poznań czwartek, 16 maj, 2024 Mercure Centrum Roosevelta 20
Toruń piątek, 17 maj, 2024 Bulwar Bulwar Filadelfijski 18
Sopot sobota, 18 maj, 2024 Haffner Haffnera 59

 

 

Szczegółowy program znajdą Państwo w załączniku – pobierz

 

Na szkolenia obowiązuje rejestracja w aplikacji Pregna Experts lub na www.akademiapoloznej.pl

 

 

Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

 

 

Pozdrawiam
PRENATALIS

 

Monika Roszczyniała
Koordynator Szkoleń
tel. 887 119 119
www.akademiapoloznej.pl

www.prenatalis.online

www.poloznanamedal.info

www.ksiazeczkazdrowia.pl
www.wyprawkanoworodka.pl
www.szkolarodzenianamedal.pl.

www.prenatalis-polska.pl

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

 

Elektroniczna dokumentacja medyczna 
rozporządzenia Ministra Zdrowia i przepisy ustaw
szkolenia online – 18 marca, 13 maja

 

Celem szkolenia jest omówienie obowiązujących obecnie oraz nowo wprowadzanych regulacji prawnych, a także wynikających z nich wiążących terminów wdrażania poszczególnych rozwiązań. Program uwzględnia elektroniczne karty urodzenia, obowiązkowe od początku 2024 roku oraz karty zgonu.
PROGRAM:

  1. Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 19 lipca 2023r. zmieniające rozporządzenie w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania.
  2. Konieczne elementy dokumentacji medycznej.
  3. Przekazywanie do SIM danych zdarzenia medycznego.
  4. Indeksacja EDM.
  5. e-Skierowanie.
  6. e-Recepta.
  7. Digitalizacja dokumentacji medycznej.
  8. Podłączenie systemów usługodawców do systemu P1.
  9. Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów elektronicznej dokumentacji medycznej.
  10. Rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie rodzajów elektronicznej dokumentacji medycznej.
  11. Pozostałe nowości elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), w tym elektroniczna karta urodzenia, elektroniczna karta martwego urodzenia oraz karta zgonu (w jakiej formie może być wystawiana).
  12. e-ZLA, czyli zaświadczenie lekarskie w formie elektronicznej.
  13. Szczególne wymagania dotyczące dokumentacji prowadzonej w postaci elektronicznej.
  14. Dokumentacja prowadzona przez lekarza, pielęgniarkę lub położną wystawiających recepty dla siebie (pro auctore) albo dla małżonka, zstępnych lub wstępnych w linii prostej oraz rodzeństwa (pro familiae).
  15. Dokumentacja medyczna w badaniach klinicznych.
  16. Dokumentacja medyczna w medycynie pracy.
  17. Warunki i okres przechowywania dokumentacji medycznej.
  18. Udostępnianie dokumentacji medycznej.
  19. Zgody na zabieg medyczny.
  20. Case study.
  21. Zajęcia warsztatowe. Dyskusja.
ZAPISY – 18 marca 2024

500 zł netto/os.

*Podmioty lecznicze, które finansują usługę ze środków publ. w min. 70% są zwolnione z podatku VAT.

ZAPISY – 13 maja 2024

500 zł netto/os.

*Podmioty lecznicze, które finansują usługę ze środków publ. w min. 70% są zwolnione z podatku VAT.

Prelegent
Adwokat, dyrektor zarządzający Kancelarii Prawnej LexFirma.pl w Krakowie. Wieloletni trener popularnych szkoleń z zakresu prawa gospodarczego i finansów, realizowanych w ramach projektów dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdrowia, Ministerstwa Zdrowia oraz innych ministerstw i urzędów centralnych. Prowadzi szkolenia z prawa medycznego dla podmiotów wykonujących działalność leczniczą. Autor publikacji i analiz w prasie branżowej. Ekspert serwisów InfoNFZ.pl i SerwisZOZ.pl. Bogate doświadczenie zdobywał jako wicedyrektor działu prawnego spółki publicznej oraz redaktor portalu prawno-medycznego. Członek Izby Adwokackiej w Krakowie.
Kontakt
Centrum Szkoleniowe AGAMON
Lucyna Piotrowska-Zuber

kom: 509 896 162
tel./fax.: 33 818 22 33
lucyna.piotrowska@agamon.bizKARTA ZGŁOSZENIOWA

 

Polecamy również:
 

Zarządzanie   jakością w placówce medycznej
online – 7 marca 2024r.
online – 27 maja 2024r.
Kontraktowanie   świadczeń z NFZ
online – 26 marca 2024r.
online – 24 maja 2024r.
Monitoring wizyjny w podmiocie leczniczym
online – 16 kwietnia 2024r.
Rozliczanie świadczeń onkologicznych i karta DiLO w praktyce
Katowice – 19 kwietnia  2024r.
Prawa pacjenta w ochronie zdrowia
online – 10 czerwca 2024r.

 

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia


Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

Rejestracja odbywa się pod linkiem https://forms.gle/7VTRC755ZHGTabH19. Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 19 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc.

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i Multidyscyplinarna charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

Choć proces zgłaszania paneli naukowych dopiero się zaczyna, zapewniamy, że program będzie różnorodny i inspirujący, tak jak w poprzednich edycjach. Zaplanowane są sesje i dyskusje, które obejmują szerokie spektrum tematyczne, od nauk ścisłych po humanistyczne, co będzie stanowiło znakomitą okazję do wymiany myśli i doświadczeń. Tematyka paneli nie jest ograniczona.

Jesteśmy też szczególnie zaszczyceni możliwością zaproszenia Państwa do roli moderatorów poszczególnych paneli. Jako moderatorzy, będziecie mieli okazję nie tylko kierować dyskusją, ale także wpływać na kształtowanie przestrzeni naukowej podczas Kongresu.

Kilka najważniejszych informacji o panelach:

  • Potrzebny jest opiekun naukowy panelu, który weryfikuje poziom merytoryczny panelu. Opiekun naukowy powinien posiadać co najmniej stopień doktora. Jego zadaniem będzie dopuszczenie zgłaszanych referatów do wystąpienia w panelu na podstawie przesłanych przez prelegentów abstraktów;
  • Uzupełnienie formularza zgłoszeniowego – zajmuje to tylko chwilę! Potrzebna jest nazwa panelu, krótki opis, kilka informacji o panelu i skan zgody opiekuna naukowego.
  • By panel mógł wystartować, muszą zostać do niego zostać zgłoszone minimalnie 3 referaty zaakceptowane przez Opiekuna naukowego;
  • Moderator/organizator prowadzi panel w trakcie trwania Kongresu, wręcza uczestnikom zaświadczenia i uzupełnia krótką dokumentację.

Po zakończeniu Kongresu uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress – Journal of Young Researchers”, które jest wydawane na Uniwersytecie Gdańskim od 2016 roku. Publikują w nim przedstawiciele szeregu dyscyplin naukowych i jest skierowane głównie dla studentów, doktorantów i młodych naukowców.

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 490 zł, natomiast dla organizatorów paneli przewidziana jest stawka w wysokości 390 zł. W ramach opłaty zapewniamy uczestnikom pełne wyżywienie oraz udział we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (32,40 zł za osobo-dobę netto) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na naszej stronie internetowej (https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/). Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 992 266.

Z niecierpliwością wyczekujemy Państwa udziału w IV Kongresie Młodej Nauki i mamy nadzieję, że będzie to czas owocnej naukowej wymiany i rozwoju.

Link do rejestracji: https://forms.gle/7VTRC755ZHGTabH19. Zapisy dla organizatorów paneli kończą się 19 marca lub w przypadku wyczerpania limitu miejsc.

Serdecznie pozdrawiamy,

Komitet Organizacyjny

IV Kongresu Młodej Nauki

 

Z pozdrowieniami

Katarzyna Kryńska

Specjalista ds. Administracji

 

katarzyna.krynska@ug.edu.pl

 

Biuro Parlamentu Studentów

Uniwersytetu Gdańskiego

ul. Wita Stwosza 58; 80-308 Gdańsk

email: katarzyna.krynska@ug.edu.pl

https://parlament.ug.edu.pl/

 

 

Uniwersytet Gdański 

University of Gdańsk

ul. Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk, Poland

www.ug.edu.pl

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

w imieniu prezesa Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego, zapraszam do udziału w Międzynarodowej X Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Pielęgniarstwa Ratunkowego. Wydarzenie odbędzie się w terminie 4-6 czerwca 2024 roku w Centrum Konferencyjnym hotelu Malbork w Malborku.

Z uwagi na to, że hasło przewodnie jubileuszowej, X edycji wydarzenia brzmi: RATOWANIE – WSPÓLNA SPRAWA, chcemy skupić pielęgniarzy i pielęgniarki z zespołów ratownictwa i SOR, a także medyków wszystkich specjalizacji, lekarzy, ratowników medycznych – na różnych etapach ścieżki zawodowej – a także każdego, kto na co dzień współpracuje z przedstawicielami ratownictwa medycznego.

Wszelkie informacje są dostępne na stronie internetowej: https://ptpr.mimesis.com.pl/

W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.

Mimesis

wydarzenia, targi, konferencje, publikacje
www.mimesis.com.pl