Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Program szkolenia – pobierz

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Oświadczenie – pobierz

Konferencje, Sympozja, Szkolenia
Znamy już program szczegółowy XI Konferencji Ginekologia i Położnictwo Nowe Trendy. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najważniejszymi nowościami w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Zachęcamy do zapoznania się z tematami wykładów. Swoje wystąpienia zaprezentują najwybitniejsi międzynarodowi i krajowi eksperci!

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY
WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH

Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. Maciej Wilczak. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy nad konferencją sprawuje Katedra i Klinika Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Klinika Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Tylko do końca miesiąca obwiązują niższe opłaty rejestracyjne!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
INFORMACJE O OPŁATACH
REJESTRACJA
Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl

Bądź z nami w kontakcie:

    

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

II Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarka i Położna w POZ
„Rola i zadania pielęgniarki i położnej w realizacji świadczeń POZ”

27 marca 2020 r., Warszawa

REJESTRACJA

 

OPIS SZKOLENIA:

  • „Opieka koordynowana” – mgr Sławomir Jagieła, MBA – Prorektor ds. Interesariuszy Zewnętrznych. Collegium Humanum Szkoły Głównej Menedżerskiej. Dyrektor Instytutu Zdrowia i Spraw Społecznych. Collegium Humanum Szkoły Głównej Menedżerskiej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Koordynowanej Ochrony Zdrowia.
  • „Wpływ procesu akredytacji POZ na opiekę pielęgniarską i funkcjonowanie podmiotu” – Dariusz Chmielewski, MBA – Prezes Zarządu D&G Consulting Sp. z o.o. Praktyk i ekspert rynku medycznego z ponad 20 letnim stażem zawodowym zdobytym zarówno podczas pracy w centralnej jednostce resortu zdrowia (Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia) oraz firmach doradczych świadczących profesjonalne usługi doradcze dla podmiotów leczniczych. Kierownik projektów dla kilkuset przychodni, szpitali i innych podmiotów rynku medycznego w zakresie przygotowania do procesu akredytacji Ministra Zdrowia
  • „Wszystko o receptach” – Jerzy Krukowski, mgr pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa opieki paliatywnej, kierownik kursów Wywiad i badanie fizykalne oraz Ordynowanie leków i wypisywanie recept oraz wieloletni praktyk, biegły sądowy z zakresu pielęgniarstwa
  • „Jak rozmawiać o szczepieniach” – dr med. Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie profilaktyki zakażeń, Prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń, Stowarzyszenie Higieny Lecznictwa
  • „Radzenie sobie z przemocą, Sytuacje kryzysowe” – Kornela Oblińska, inspektor Policji w stanie spoczynku, doktor nauk społecznych w dziedzinie zarządzania w środowisku informacyjnym. Członkini ogólnopolskich projektów naukowych w zakresie przeciwdziałania i zwalczania przestępczości
  • „Radzenie sobie z przemocą, Postawy i podstawy prawne” – Katarzyna Kowalska, Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe
  • „Komunikacja z trudnym pacjentem” – Zuzanna Rohn, trener umiejętności menedżerskich, rozwoju osobistego, audytor systemu zarządzania jakością w ochronie zdrowia
  • „Elektroniczna dokumentacja medyczna” – dr n. prawnych Anna Augustynowicz, adiunkt w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Zajmuje się problematyką odpowiedzialności prawnej personelu medycznego oraz prawami pacjenta i prawami personelu medycznego
  • Prowadzenie dokumentacji elektronicznej – kilka przykładów, dzielenie się doświadczeniami

MIEJSCE SZKOLENIA: Warszawa, Centrum Konferencyjne PIAP al. Jerozolimskie 202

 

CENA SZKOLENIA: 380 zł/os.

 

ZAPEWNIAMY: udział, materiały, przerwy kawowe

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie www.pce.com.pl w zakładce szkolenia i konferencje.

 

Pozdrawiam,
Anna Osińska

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Komunikat 2

Wydział Nauk o Zdrowiu
Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku
oraz
Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych we Włocławku

Zapraszają na

I Krajową Konferencję Naukową pt.:

Nowoczesne spojrzenie na opiekę, leczenie i rewitalizację osób w wieku podeszłym

Włocławek 14.05.2020 r.

Początek Konferencji godz. 10.00

Miejsce Konferencji – Aula nr 10 Collegium Novum

Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, ul. Okrzei 94 A

Zapraszamy do rejestracji!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY Studenckiego Koła Naukowego

Dalsze informacje zostaną przekazane w komunikacie 3

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

 

W weekend 18-19.04 organizujemy w Szczecinie kolejne szkolenie dla pielęgniarek z cyklu Akademia Opieki Długoterminowej.

 

Serdecznie zapraszamy pielęgniarki na szkolenie obejmujące praktyczne aspekty żywienia, leczenia ran i rehabilitacji. Szkolenie jest bezpłatne, przeznaczone dla osób posiadających uprawnienia do odwiedzania pacjentów w domu.

Cykl uzyskał honorowy patronat Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz patronat medialny Magazynu Pielęgniarek i Położnych. Pozostali partnerzy to: POLSPEN, Stowarzyszenie Udarowcy, Convatec, Krajowa Izba Fizjoterapeutów, Stowarzyszenie Apetyt na życie.

Szkolenia odbyły się już w 8 miastach z wielkim sukcesem, a w 2020 planujemy kolejne 25 spotkań, aby dotrzeć z edukacją do każdego województwa. Dla przyjezdnych zapewniamy nocleg.

 

Obowiązuje rejestracja poprzez stronę: https://www.pielegniarki.prenatalis-polska.pl/

Z poważaniem

 

Anna Sobolewska-Wawro

 

Młodszy manager ds. projektów | Junior Project Manager
Dywizja Żywności Medycznej | Medical Nutrition Division

 

NUTRICIA Polska Sp. z o.o.
ul. Bobrowiecka 8
00-728 Warszawa, Polska

M:
504 779 229
e-mail: anna.sobolewska-wawro@nutricia.com | www.nutriciamedyczna.pl

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencje, Sympozja, Szkolenia
Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w IX Konferencji Opieka Paliatywna w Polsce 2020 i zgłaszania wystąpień ustnych związanych z tematyką paliatywną na adres: opiekapaliatywna@termedia.pl. Przypominamy, że ostateczny termin nadsyłania abstraktów upływa w dniu 14 lutego br.

WYSTĄPIENIA USTNE

Przypominamy również, że tylko do końca stycznia obowiązują niższe opłaty rejestracyjne. Zarejestruj się i opłać swoje uczestnictwo już teraz – możesz zaoszczędzić nawet 140 zł!

Konferencja Opieka Paliatywna w Polsce skierowana jest do lekarzy i pielęgniarek, osób zarządzających jednostkami opieki paliatywnej oraz przedstawicieli MZ, NFZ, AOTMiT, którzy na co dzień stykają się z pacjentem chorującym na postępujące choroby niepoddające się leczeniu przyczynowemu.

Wydarzenie to odbędzie się 27–28 marca 2020 r. w Warszawie pod naukowym kierownictwem dr n. med. Aleksandry Ciałkowskiej-Rysz.

REJESTRACJA
Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl