Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że organizujemy pełnopłatny kurs specjalistyczny „Wykonanie badania spirometrycznego” dla pielęgniarek

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że organizujemy pełnopłatny  kurs specjalistyczny Wykonanie badania spirometrycznegodla pielęgniarek

Koszt kursu wynosi 550 zł

Planowany termin rozpoczęcia oraz pierwszych zajęć 06.12.2019r.
Każda pielęgniarka, która będzie chciała wziąć  udział w  szkoleniu podyplomowym musi złożyć  swoje zgłoszenie poprzez system SMK.

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 86 godzin dydaktycznych: zajęcia teoretyczne  –  36 godzin, zajęcia praktyczne  –  50 godzin.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątki, soboty, niedziele. Zajęcia praktyczne w oddziałach odbywają się w tygodniu w podziale na grupy.

Wszyscy uczestnicy w ramach kosztu kursu za wrażeniem zgody będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Warunkiem wzięcia udziału w każdym kursie jest:

1. Założenie konta w systemie SMK,
  2. Złożenie wniosku o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.

Instrukcja do założenia konta w SMK: www.sipip.szczecin.pl

Szczegółowych informacji udzielamy w dziale szkoleń SIPIP lub pod nr telefonu 914329864