Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że planowany bezpłatny kurs specjalistyczny „Szczepienia ochronne” dla pielęgniarek zostaje odwołany a jego realizacja zostaje przesunięta na dalszą część roku.

Szanowni Państwo,

w związku z małym zainteresowaniem prowadzonym naborem na kurs specjalistyczny z zakresu “Szczepień ochronnych” dla pielęgniarek informujemy, że rozpoczęcie kursu planowanego na 24.05.2019 zostaje odwołane. Realizacja kursu będzie prowadzona w późniejszym czasie, prawdopodobnie wrzesień/październik 2019. Osoby chętne do odbywania kursu w późniejszym terminie prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej SIPiP, tam najszybciej zostaną podane informację o nowych terminach i rozpoczynającym się naborze.

Informujemy również, że każda osoba chcąca zgłosić się na nowy termin szkolenia zobowiązana jest złożyć nowy wniosek przez SMK na nowy proponowany termin szkolenia.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń

91 432-98-64 lub as-szkolenia@sipip.szczecin.pl

dodano 15.05.2019r.