Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że prowadzimy nabór na kurs dokształcający z zakresu PRZETACZANIA KRWI I JEJ SKŁADNIKÓW dla pielęgniarek i położnych, uzupełniający w terminie: 30.10.2019r.

Informujemy że, najbliższy kurs uzupełniający z zakresu Przetaczania krwi i jej składników dla pielęgniarek i położnych będzie organizowany w terminie: 30.10.2019r.
Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie są proszone o składanie wniosków o zakwalifikowanie do kursu dokształcającego.

Wnioski należy dostarczyć do siedziby SIPiP:

• Wnioski można dostarczyć osobiście lub przesłać za pomocą poczty tradycyjnej, mailem bądź fax-em pod nr 91-432-98-68

Wniosek dostępny pod linkiem:  http://sipip.szczecin.pl/karta-zgloszenia/

Zgłoszenie na kurs uzupełniający musi zawierać:

• wniosek o dopuszczenie do kursu dokształcającego,
  • kserokopia prawa wykonywania zawodu,
  • kserokopia ostatniego ukończonego szkolenia z zakresu przetaczania krwi i jej składników.

Koszt kursu uzupełniającego: 120,00 zł

Zgodnie z Rozporządzeniem MZ z dnia 16.05.2017r. w sprawie szkolenia pielęgniarek i położnych dokonujących przetaczania krwi i jej składników, szkolenie w zakresie uzupełniającym przeprowadza się nie rzadziej niż  raz na 4 lata.

Ponadto informujemy, że do końca bieżącego roku, w każdym miesiącu będą realizowane kursy uzupełniające w zakresie przetaczania krwi i jej składników, osoby zgłaszające się na szkolenie są proszone, aby na wnioskach dodawały zapis kiedy kończyły poprzedni kurs.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Dział Szkoleń SIPiP
91/432-98-64