Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że rozpoczęcie planowanego pełnopłatnego kursu kwalifikacyjnego „Pielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowania ” dla pielęgniarek zostaje odwołane a jego realizacja zostaje przesunięta na dalszą część roku.

Szanowni Państwo,
w związku z małym zainteresowaniem prowadzonym naborem na kurs kwalifikacyjny z zakresu “Pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania” dla pielęgniarek informujemy, że rozpoczęcie kursu planowanego na 14.06.2019 zostaje odwołane. Realizacja kursu będzie prowadzona w późniejszym czasie, prawdopodobnie wrzesień/październik 2019. Osoby chętne do odbywania kursu w późniejszym terminie prosimy o śledzenie na bieżąco strony internetowej SIPiP, tam najszybciej zostaną podane informację o nowych terminach i rozpoczynającym się naborze.
Informujemy również, że każda osoba chcąca zgłosić się na nowy termin szkolenia zobowiązana jest złożyć nowy wniosek przez SMK na nowy proponowany termin szkolenia.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń:
91 432-98-64 lub   szkolenia@sipip.szczecin.pl
dodano 28.05.2019r.