Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że rozpoczynamy pełnopłatny kurs specjalistyczny Wywiad i badania fizykalne dla pielęgniarek i położnych

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że rozpoczynamy  pełnopłatny kurs specjalistyczny „Wywiad i badania fizykalne” dla pielęgniarek i położnych . Termin rozpoczęcie kursu 06.03.2020r.
Koszt kursu wynosi 790 zł  ( po zakończonym kursie można ubiegać się o dofinansowanie , zgodnie
z regulaminem kształcenia )

Czas trwania kształcenia

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego

w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 100 godzin dydaktycznych:

zajęcia teoretyczne – 75 godzin,

zajęcia praktyczne – 25 godzin.

W kursie mogą wziąć udział osoby , które :

1. Założyły konto w systemie SMK,
  2. Złożyły wniosek o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs specjalistyczny.
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs. Status wniosku prosimy śledzić w systemie SMK .
  5. aktualne prawo wykonywania zawodu

Terminy zajęć teoretycznych :

• 06,07,08.03.2020r.
  • 13,14,15.03.2020r.
  • 20,21,22.03.2020r.

Zajęcia praktyczne odbywają się   w  tygodniu  w  podziale na grupy w  placówkach wyznaczonych przez organizatora kształcenia podyplomowego. Terminy zajęć stażowych   prosimy  ustalać telefonicznie pod nr tel. 91  432 98 64  lub osobiście w dziale szkoleń SIPIP.

Wszyscy uczestnicy w ramach kursu będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, następstw

nieszczęśliwych wypadków, HIV/WZW.