Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że trwa nabór na pełnopłatny kurs specjalistyczny “DIALIZOTERAPIA” dla pielęgniarek

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych  informuje, że trwa  nabór na pełnopłatny  kurs  specjalistyczny “DIALIZOTERAPIA” dla pielęgniarek.

Planowany termin rozpoczęcia oraz pierwszych zajęć 20.09.2019

Rozpoczęcie planowane na godzinę 15.00, zajęcia będą odbywały się w ZS nr 4, ul. Kusocińskiego 3.

Czas trwania kształcenia:

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu kwalifikacyjnego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 165 godzin dydaktycznych:

• zajęcia teoretyczne – 90 godz.,
  • zajęcia praktyczne – 75 godz.

Wnioski na kurs można już składać za pośrednictwem SMK

Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:

Po zalogowaniu się do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP w konkretnym terminie i kliknąć złóż wniosek na kurs.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątki  od godz. 15.00, soboty i niedziele od godz. 08.00
Zajęcia praktyczne
odbywają się w tygodniu, w godzinach pracy placówek, oddziałów, w podziale na grupy.

Na zajęcia praktyczne niezbędny jest (fartuch, obuwie zmienne, ksero aktualnej książeczki zdrowia). Wszyscy uczestnicy w ramach kursu będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków, HIV/WZW

Chętne osoby zapraszamy do składania wniosków na szkolenie.

w razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem szkoleń:
91 432-98-64
as-szkolenia@sipip.szczecin.pl