Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że organizujemy pełnopłatny kurs specjalistyczny w dziedzinie „Edukator w cukrzycy” dla pielęgniarek i położnych.

Planowany termin rozpoczęcia oraz pierwszych zajęć 18.01.2019r.

Łączna liczna godzin przeznaczonych na realizację programu kształcenia kursu specjalistycznego Edukator w cukrzycy wynosi  96 godzin dydaktycznych:

zajęcia teoretyczne – 96 godzin,

zajęcia praktyczne – 64 godziny.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątki, soboty, niedziele. Zajęcia praktyczne w oddziałach odbywają się w tygodniu w podziale na grupy.

Wszyscy uczestnicy w ramach kosztu kursu za wrażeniem zgody będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest:

1. Założenie konta w systemie SMK,
  2. Złożenie wniosku o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs specjalistyczny.
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.

Instrukcja do założenia konta w SMK: www.sipip.szczecin.pl

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem szkoleń SIPIP