Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że prowadzimy uzupełniający nabór na bezpłatny kurs kwalifikacyjny w dziedzinie „Pielęgniarstwa onkologicznego dla pielęgniarek finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Pozostało jeszcze 5 wolnych miejsc!!!!

Komunikat

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych w Szczecinie uprzejmie informuje, że trwa  nabór uzupełniający na bezpłatny kurs  kwalifikacyjny w dziedzinie „Pielęgniarstwa onkologicznego  dla pielęgniarek w ramach projektu nr RPZP.08.06.00-32-K064/18-00  o dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020 na realizację projektu Wyższe kompetencje pielęgniarek  i położnych

            W SMK proszę szukać kursu kwalifikacyjnego, którego rozpoczęcie przypada na dzień: 26.04.2019r.  

 

Serdecznie zapraszamy chętnych, ponieważ jest to ostatni w tym roku kurs kwalifikacyjny w tym zakresie.

 

W kursie mogą wziąć udział osoby, które :

  1. Założyły konto w systemie SMK,
  2. Złożyły wniosek o modyfikację uprawnień,
  3. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.
  4. pracujące, uczące  się lub zamieszkujących (zgodnie z KC), na terenie woj. zachodniopomorskiego; z wyłączeniem os. fizycznych: prowadzących działalność gospodarczą.
  5. załączenie zaświadczenie potwierdzającego zatrudnienie na umowę o pracę, ewentualnie inne formy zatrudnienia, ale nie działalność, 6-miesięczny staż pracy w zawodzie ( które należy załączyć w systemie SMK przy składaniu wniosku na kurs)
  6. aktualne prawo wykonywania zawodu