Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych w Szczecinie uprzejmie informuje, że 02.02.2019r. planujemy rozpoczęcie odpłatnego kursu dokształcającego w dziedzinie „Pielęgnacja portów donaczyniowych i innych dojść dożylnych” dla pielęgniarek i położnych.

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych w Szczecinie uprzejmie informuje, że 02.02.2019r. planujemy rozpoczęcie odpłatnego kursu dokształcającego w dziedzinie Pielęgnacja portów donaczyniowych i innych dojść dożylnych” dla pielęgniarek i położnych.

Każda pielęgniarka , która będzie chciała wziąć  udział w  szkoleniu podyplomowym musi złożyć  swoje zgłoszenie poprzez system SMK.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sobotę. Zajęcia praktyczne i ćwiczeniowe w oddziałach odbywają się w tygodniu w podziale na grupy.

Wszyscy uczestnicy w ramach kosztu kursu za wrażeniem zgody będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

Zgodnie z  ustawą z dnia 9 października 2015r. o zmianie ustawy o systemie informacji w ochronie zdrowia oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015 r. , poz.1991 z późn. zm.)

Warunkiem wzięcia udziału w każdym kursie jest:

1. Założenie konta w systemie SMK,
  2. Złożenie wniosku o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.

Instrukcja do założenia konta w SMK: www.sipip.szczecin.pl