2020.09.03-05 – Gdańsk – VI Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

Szanowni Państwo,

w imieniu zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do Gdańska na wyjątkowe wydarzenie. W dniach od 3 do 5 września 2020 roku organizujemy VI Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Spotkanie będzie miejscem wymiany doświadczeń dla tych wszystkich, dla których ważne jest leczenie ran w Polsce. Do stolicy pomorza przyjdzie wielu uznanych specjalistów zajmujących się leczeniem ran, z Polski i ze świata.

Tym razem chcemy zaproponować Państwu zupełnie nową formułę. Chcemy odejść od tradycyjnych wykładów na rzecz spotkań interaktywnych, warsztatów i wspólnej wymiany doświadczeń wszystkich, którzy zajmują się tym niezwykle trudnym tematem, jakim jest leczenie ran.

Jeszcze raz bardzo zapraszam wszystich Państwa do Gdańska. Razem twórzmy nową jakość dla chorych z ranami w Polsce!

Dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran