2021.06.23-25 – E-konferencja Pułapki w Anestezjologii i Intensywnej Terapii – nie tylko dla rezydentów

Od 23 do 25 czerwca zapraszamy serdecznie do udziału w e-konferencji Pułapki w Anestezjologii i Intensywnej Terapii – nie tylko dla rezydentów pod patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Kierownictwo naukowe objął prezes PTAiIT:
prof. dr hab. n. med. Krzysztof Kusza, a w skład komitetu naukowego weszli:
dr n. med. Anna Kluzik i dr n. med. Jakub Szrama.

Partnerem merytorycznym jest Katedra i Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Podczas trzech dni merytorycznych wykładów, uczestnicy wydarzenia otrzymają odpowiedzi na pytania:

– jakie zmiany dotknęły anestezjologię i intensywną terapię podczas pandemii w zakresie organizacyjnym, kadrowej, bezpieczeństwa personelu medycznego oraz procesu terapeutycznego?
– analgezja okołooperacyjna – co nowego?
– znieczulenie bez opioidów – dlaczego i jak?
– znieczulenie do cięcia cesarskiego – czy zawsze można wykonać znieczulenie podpajęczynówkowe?
– AKI – czy możemy zapobiegać?
– udar mózgu – wskazania do hospitalizacji w OAiIT – jak powinniśmy leczyć?
– USG w anestezjologii i intensywnej terapii – czy każdy anestezjolog powinien umieć wszystko?
– co nowego w żywieniu chorych krytycznych?

Zarejestruj się bezpłatnie na transmisję online lub wykup miesięczny dostęp do materiałów z konferencji, które będzie można obejrzeć przez 30 dni po zakończeniu wydarzenia.

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Biuro Obsługi Klienta: