2022.03.15-11.15 – IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów

Szanowni Państwo,

 

już 22 marca rozpoczynamy kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów.

 

Od początku program realizowany jest pod patronatem honorowym Pani Prezes Zofii Małas i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych. Będziemy zaszczyceni jeśli Izby Okręgowe przyłączą się do projektu i wesprą organizatorów przesyłając informacje do swoich członków.

 

Rany trudno gojące się to coraz częstszy problem kliniczny w gabinetach wszystkich specjalistów. To dla Państwa uznani specjaliści reprezentujący różne obszary medycyny, w tym chirurdzy, lekarze rodzinni, kardiolodzy, diabetolodzy, onkolodzy, pielęgniarki, podolodzy, rehabilitanci, będą dzielić się podczas sesji warsztatowych praktyczną wiedza o tym, jak skutecznie radzić sobie z leczeniem zespołu stopy cukrzycowej, owrzodzeń goleni, odleżyn, owrzodzeń okołostomijnych, nowotworowych i powstałych po zabiegach kardiochirurgicznych.

 

Uczestnictwo w IV cyklu Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia kursu. Program ma charakter kursów, w obecnej sytuacji epidemicznej realizowanych w trybie on-line ( www.oplr2022.ptlr.org ).

 

 

Proponowana treść postu (można też udostępnić post: https://www.facebook.com/ptlr2020/posts/488651795996671):

 

RUSZYŁA REJESTRACJA

Ogólnopolski Program Leczenia Ran PTLR cykl zimowy

Już 22 marca rusza kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów pod patronatem honorowym Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych

W tym roku hasłem przewodnim jest „Opieka interdyscyplinarna nad pacjentem z raną”

5 spotkań

5 terminów

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Wykłady i warsztaty prowadzone przez wybitnych specjalistów z całego kraju

REJESTRACJA

https://oplr2022.ptlr.org

Bądźcie z nami

Crockett Media

Patronat Honorowy:

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych

Patronat Medialny:

Rynek Aptek

RynekSeniora.pl

Magazyn Pielęgniarki i Położnej

Rynek Zdrowia

#LeczenieRan #Opatrunki #Opatrunek #ZSC #Cukrzyca #Rany #Rana #POZ #Odlezyny #Owrzodzenia #Warsztaty #Kursy #Pielęgniarki #Lekarz #HigienaRany #NFZ #PTLR #PolskieTowarzystwoLeczeniaRan

 

– link do strony www, na której można się bezpłatnie zarejestrować: www.oplr2022.ptlr.org

 

Ogromna frekwencja podczas poprzednich edycji kursu pokazała nam, że warto kontynuować program. Tym bardziej będzie nam niezmiernie miło, jeśli i tym razem będziemy mogli na Was liczyć. Oczywiście gdyby pojawiły się pytania – pozostaję do dyspozycji.

 

P.S. Ponieważ pojawiają się liczne pytania o kalendarz wydarzeń organizowanych przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran – załączam go poniżej i zapraszam do śledzenia informacji o wydarzeniach na stronie www.ptlr.org.

Program – pobierz

Harmonogram – pobierz

Bądźcie Państwo z nami!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Emilia Kowalska
biuro organizacyjne / project manager PTLR

+48 602 257 250

ekowalska@crockettmedia.pl

www.crockettmedia.pl