2022.08.18 i 09.29 – Certyfikowane, bezpłatne szkolenia dla zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego – pod patronatem NRPiP – OPIEKA W DOMU PACJENTA

Szkolenia dla zespołu pielęgniarsko-opiekuńczego

Szanowni Państwo,

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych kontynuuje organizację certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń dla personelu pielęgniarskiego-opiekuńczego pracującego w domu pacjenta.

• 18.08.2022 godz. 18:00  – Wypalenie zawodowe w opiece ( Prowadząca: Marta Różycka)
  • 29.09.2022 godz. 18:00  – Wyzwania w codziennej opiece – higiena, pielęgnacja, trudne zachowania (Prowadzący: mgr Iwona Przybyło – pielęgniarka, mgr Leszek Guga – psycholog)

✔️ Szkolenia są bezpłatne

✔️ Każdy uczestnik otrzyma certyfikat

Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz rejestracja pod linkiem: https://damy-rade.info/szkolenia/certyfikowane-szkolenia-dla-personelu-pielegniarsko-opiekunczego

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie

Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat

Katarzyna Rozmus-Gazda

tel. 723 185 361

Spółka posiada status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych.