2022.09.08-10 – Sopot – Kongres Naukowo Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

Szanowni Państwo,

kontaktuję się w imieniu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran z zaproszeniem do udziału Członków Izb w Jubileuszowym Kongresie Naukowo-Szkoleniowym Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, które w tym roku obchodzi 20-lecie swojej działalności. Jeśli będą Państwo zainteresowani finansowaniem udziału Członków Izb w wydarzeniu prosimy o kontakt z organizatorem: Emilia Kowalska tel. 602257250 email: ekowalska@crockettmedia.pl.

Szanowni Państwo,

z wielkim zaszczytem i przyjemnością zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu podczas Kongresu Naukowo Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, które w 2022 roku obchodzi Jubileusz 20-lecia.

W tym roku spotkamy się w Sopocie w dniach 8-10 września. W programie Kongresu 13 sesji wykładowych oraz 18 warsztatów praktycznych, wszystkie w ujęciu codziennej praktyki. To co przedstawimy będzie efektem naszych 20-letnich doświadczeń.

To wyjątkowe spotkanie specjalistów, którym bliskie jest leczenie trudno gojących się ran. Zapraszamy lekarzy i pielęgniarki wszystkich specjalności, ratowników medycznych, podologów i podiatrów, rehabilitantów, dietetyków, psychologów, a także studentów, którzy już niedługo będą podejmowali odpowiedzialne decyzje kliniczne.

W dniach od 8-10 września musimy być razem w Sopocie, by poprzez naszą wiedzę i doświadczenie tworzyć nowe perspektywy dla pacjentów z ranami w Polsce i na świecie.

W imieniu Organizatora i Rady Programowej,

dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz Rakowska

Prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

Program ramowy Jubileuszowego Kongresu Naukowo Szkoleniowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran:

• Multidyscyplinarne podejście do leczenia ran.
  • Leczenie ran w onkologii, diabetologii, chirurgii, ortopedii i dermatologii.
  • Najnowsze wytyczne Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.
  • Innowacyjne rozwiązania i technologie w leczeniu ran trudno gojących się.
  • Stopa cukrzycowa okiem internisty, diabetologa, angiologa  i chirurga.
  • Pacjent z raną u lekarza rodzinnego – współpraca pielęgniarki i lekarza POZ.
  • Kompresjoterapia w teorii i praktyce.
  • Prehabilitacja jako element jakościowego leczenia pacjenta.
  • Koncepcja higieny rany.
  • Mikrobiologia w leczeniu ran.
  • Prewencja powstawania odleżyn.
  • Powikłania po chirurgicznych zabiegach ginekologicznych – dlaczego nadal stanowią wyzwanie.
  • Leczenie ran u pacjentów po zabiegach kardiochirurgicznych i kardiologicznych.
  • Terapia podciśnieniowa – kompendium wiedzy o NPWT.

Program szczegółowy już wkrótce!

REJESTRACJA NA KONGRES   >>>>   WWW.KONGRESPTLR.PL

BROSZURA – pobierz

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego profilu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran na facebooku, gdzie publikowane są najnowsze informacje dotyczące kongresu   >>>>   www.facebook.com/ptlr2020

Lokalizacja:

Centrum Konferencyjne Hotelu Radisson Blu w Sopocie

ul. Bitwy pod Płowcami 54

81-731 Sopot

Kontakt z organizatorem dla uczestników indywidualnych:

kontakt@crockettmedia.pl

tel. 602-257-250 oraz 663-676-707

Oczywiście gdyby pojawiły się pytania – pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Emilia Kowalska