2023.09.05 – Łódź – Sympozjum edukacyjne „Pracuj ergonomicznie – unikaj urazów”

Firma Stryker Polska Sp. z o.o., serdecznie zaprasza na sympozjum edukacyjne „Pracuj ergonomicznie – unikaj urazów”, które odbędzie się we wtorek 5-go września 2023r., w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na ul. Pomorskiej 251.

 

Po ogromnym sukcesie sympozjum edukacyjnego „Pracuj ergonomicznie – unikaj urazów” w 2022 roku, zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w drugiej edycji.

Sympozjum będzie prowadzone przez firmę ForLife Kinetics, która od 26 lat zajmuje się ergonomią pracy dla pracowników ochrony zdrowia, strażaków i zespołów ratownictwa medycznego. Za pomocą zaawansowanej technologii czujników ruchu i analizie w czasie rzeczywistym demonstrują różnice pomiędzy podstawowym transportem pacjentów, a zaawansowaną mobilnością w celu ergonomicznej obsługi pacjenta.

 

W załączniku znajduje się agenda oraz folder informacyjny – pobierz

Strona wydarzenia: https://cvent.me/ZPrkk3

 

Chciałbym poinformować, że ze względu na program Cvent będziemy potrzebować, aby każdy uczestnik, który chce wziąć udział w naszym sympozjum będzie musiał wysłać skan wypełnionego i podpisanego zaproszenia (w Wordzie w załączniku) oraz będzie musiał się zarejestrować na stronie:  https://cvent.me/93k8my

 

Rejestracja uczestników zostanie zamknięta na 2 tygodnie przed sympozjum.

 

W przypadku pojawiających się pytań dotyczących rejestracji proszę o kontakt tel: 735-910-541, lub e-mail: przemyslaw.twardowski@stryker.com

Z poważaniem

 

Przemysław Twardowski (He/Him)

Sales Representative Medical Acute

Stryker Polska Sp. z o.o.