2023.09.21-22 – Rzeszów – Jasionka – XV Międzynarodowe Sympozjum „PIELĘGNIARSTWO W INTERDYSCYPLINARNEJ OPIECE ZDROWOTNEJ”

Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego pragniemy zaprosić Państwa na

XV Międzynarodowe Sympozjum  

PIELĘGNIARSTWO W INTERDYSCYPLINARNEJ OPIECE ZDROWOTNEJ” 

Rzeszów – Jasionka, 21-22 września 2023 r.

 

Międzynarodowe spotkania zapoczątkowano w 2008 roku na Uniwersytecie Południowoczeskim w Czeskich Budziejowicach i odtąd stały się coroczną tradycją. Sympozjum już od 15 lat jest ważnym forum służącym wymianie wiedzy i doświadczeń środowisk naukowych i zawodowych pielęgniarek i innych zawodów medycznych z Czech, Węgier, Słowacji i Polski.

Hasło przewodnie tegorocznego Sympozjum – Pielęgniarstwo w interdyscyplinarnej opiece zdrowotnejdoskonale wpisuje się w aktualne działania na rzecz rozwoju różnych dziedzin pielęgniarstwa. Jednocześnie nowa wiedza, będąca efektem interdyscyplinarnego podejścia w opiece zdrowotnej pozwoli na kompleksowe spojrzenie na pielęgniarstwo i inne obszary medyczne. Zdefiniowanie wyzwań oraz trendów w zdrowiu publicznym, w tym problematyka szczepień populacyjnych, a także społeczno-prawne aspekty wykonywania zawodu, to zagadnienia istotne w profesjonalnym pielęgniarstwie.

Tematyka Sympozjum będzie okazją do dyskusji w gronie liderów i profesjonalistów, nawiązania bliższych relacji oraz wsparcia w działaniach na rzecz rozwoju badań naukowych i nowych kompetencji w pielęgniarstwie i zawodach pokrewnych. Jesteśmy przekonani, że spojrzenie na zagadnienia związane z problematyką konferencji z różnych perspektyw, będzie dla Państwa cennym doświadczeniem.

Serdecznie zapraszamy na XV jubileuszowe Sympozjum do Jasionki koło Rzeszowa życząc, aby udział w tym wydarzeniu zaowocował nową wiedzą, nawiązaniem kontaktów i stał się inspiracją dla przyszłej współpracy.

 

Przewodniczący Komitetu Naukowego i Organizacyjnego 

                                                Dr hab. Paweł Więch, prof. UR 

                                                    Dr Zdzisława Chmiel 

 

Komunikat – pobierz

 

Z wyrazami szacunku  

——————————————-

Marzena Domino

 

Biuro Sympozjum

 

Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego 

Kolegium Nauk Medycznych

Uniwersytet Rzeszowski

Warzywna 1a, bud. G4

35-310 Rzeszów

symposium2023@ur.edu.pl

 

Symposium Office

 

Department of Nursing and Public Health

College of Medical Sciences

University of Rzeszów

1a Warzywna Street

35-310 Rzeszów, Poland

symposium2023@ur.edu.pl