2024.03.22-23 – Poznań – Konferencja „Zakażenia w perinatologii, ginekologii i neonatologii”

Szanowni Państwo,

w dniach 22-23 marca br. w Hotelu Mercure w Poznaniu organizujemy II edycję Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Zakażenia w perinatologii, ginekologii i neonatologii„.

Konferencja powstała pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej i jest adresowana do ginekologów i położników, neonatologów, położnych, farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych. Chcemy, aby efektem spotkania była wspólna dyskusja dotycząca najnowszych standardów postępowania w zakresie zakażeń a przede wszystkim, aby przedstawione informacje okazały się pomocne w naszej codziennej praktyce zarówno w oddziałach szpitalnych, jak i w gabinetach lekarskich.

Wierzymy, że dobór zagadnień i doświadczonych wykładowców, w tym gości zagranicznych, będzie przekładał się na poziom naukowy i edukacyjny konferencji a przekazana wiedza przyczyni się do poprawy opieki medycznej nad kobietami i ich dziećmi w naszym kraju.

Strona wydarzenia: https://zakazeniapoznan2024.pl/

Program – pobierz