2024.07.11-13 – Gdańsk – IV Kongres Młodej Nauki

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością zapraszamy do zgłaszania referatów oraz posterów na IV Kongres Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku.

 

Rejestracja odbywa się pod linkiem https://forms.gle/gS3ArGDd5VoN4zwn9

Właśnie zakończyliśmy zapisy dla organizatorów paneli. Zapisy dla osób chcących zgłosić referat bądź poster trwają do 9 czerwca. W tym roku uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia się aż do 70 paneli z różnych dziedzin nauki.

IV Kongres Młodej Nauki to wyjątkowa okazja dla młodych naukowców, aby zaprezentować wyniki badań, podzielić się swoimi tezami i nawiązać cenne kontakty naukowe. Wydarzenie ma międzynarodowy i multidyscyplinarny charakter, łączący różnorodne dziedziny naukowe.

  • Poniżej przekazujemy kilka najważniejszych informacji przydatnych osobom zainteresowanym uczestnictwem w Kongresie Młodej Nauki. Uczestnicy przesyłający formularz zgłoszeniowy, muszą dołączyć abstrakt w formacie .docx oraz .pdf (wzór abstraktu: https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2024/03/abstrakt-wzor.docx). Abstrakty zostaną zweryfikowane przez opiekunów naukowych paneli i dopuszczone do wygłoszenia podczas panelu na Kongresie Młodej Nauki;
  • W ramach jednej opłaty można zgłosić 3 referaty oraz postery;

Po zakończeniu Kongresu, uczestnicy będą mieli możliwość publikacji pokonferencyjnej artykułów w czasopiśmie „Progress. Journal of Young Researchers”, wydawanym przez Uniwersytet Gdański od 2016 roku. Czasopismo skierowane jest do młodych naukowców, studentów, doktorantów.

 

Koszt uczestnictwa w Kongresie wynosi 490 zł. W ramach opłaty zapewniamy uczestnikom materiały konferencyjne, pełne wyżywienie oraz możliwość udziału we wszystkich zaplanowanych punktach programu. Możliwe jest zakwaterowanie po preferencyjnej cenie (32,40 zł za osobo-dobę netto) w domach studenckich Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi Kongresu oraz rejestracji na naszej stronie internetowej (https://kongresmlodejnauki.ug.edu.pl/). Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasz zespół jest do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 99 22 66. W sprawie faktur, płatności, rozliczeń prosimy o kontakt mailowy kongresfaktury@ug.edu.pl lub telefoniczny 725 99 33 99.

 

Z niecierpliwością wyczekujemy Państwa udziału w IV Kongresie Młodej Nauki i mamy nadzieję, że będzie to czas owocnej naukowej wymiany i rozwoju.

Link do rejestracji: https://forms.gle/gS3ArGDd5VoN4zwn9

Zapisy dla referujących kończą się 9 czerwca.

Serdecznie pozdrawiamy,

Komitet Organizacyjny

IV Kongresu Młodej Nauki

 

Z pozdrowieniami
 
Dominik Walczak
Sekretarz Redakcji Czasopisma Progress
Współorganizator IV Kongresu Młodej Nauki
 
tel. 725 99 33 99
dominik.walczak@ug.edu.pl
Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej
 

ul. Polanki 63/29

80-306 Gdańsk, Poland
casid.ug.edu.pl

 

kongresmlodejnauki@ug.edu.pl
kongresmlodejnauki.pl

 
 
Uniwersytet Gdański
University of Gdańsk
 
ul. Jana Bażyńskiego 8, 80-309 Gdańsk, Poland
www.ug.edu.pl