Bezpłatne szkolenia online organizowane przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji w ramach projektu szkoleniowego: ,,Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej”.

Szanowni Państwo,

w imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, organizowanych przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, w ramach projektu szkoleniowego: ,,Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej”.

W załączeniu przekazuję Zaproszenie do uczestnictwa w przedmiotowych szkoleniach – pobierz

Instrukcja rejestracji na szkolenia – pobierz

W tym miejscu pozwolę sobie zapewnić, iż przygotowana przez nas oferta szkoleniowa, obejmująca szkolenia z zakresu:

– Programów Polityki Zdrowotnej

– Taryfikacji świadczeń

– Wytycznych Klinicznych oraz

– Refundacji leków,

może stać dla Państwa źródłem bezcennej wiedzy, ciekawych pomysłów, jak również posłużyć jako platforma służąca wymianie dotychczasowych Państwa doświadczeń, związanych z realizacją zdań w obszarze zdrowia publicznego.

Zapraszam serdecznie

Edyta Rybacka