Przyjmujemy zgłoszenia na kurs kwalifikacyjny Pielęgniarstwo operacyjne dla położnych – rozpoczęcie 10.12.2021r.

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że planujemy rozpoczęcie pełnopłatnego kursu  kwalifikacyjnego w dziedzinie „Pielęgniarstwa operacyjnego”  dla położnych

Planowany termin rozpoczęcia oraz pierwszych zajęć 10.12.2021r.
Do  kursu kwalifikacyjnego może przystąpić pielęgniarka, która :

– posiada prawo wykonywania zawodu,
– legitymuje się 6-miesięcznym stażem pracy w zawodzie ( które należy załączyć w systemie SMK przy skłądaniu wniosku na kurs)

Warunkiem wzięcia udziału w każdym kursie jest:

1. Założenie konta w systemie SMK,
  2. Złożenie wniosku o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs
  4. Wszystkie informacje o zakwalifikowaniu na kurs należy sprawdzać w systemie SMK

Instrukcja do założenia konta w SMK: www.sipip.szczecin.pl

Czas trwania kształcenia

Liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu kwalifikacyjnego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 325 godzin dydaktycznych: zajęcia teoretyczne – 85 godzin; zajęcia praktyczne – 240 godzin.
Zajęcia teoretyczne odbywają się w systemie weekendowym zdalnie na platformie Teams. Zajęcia praktyczne odbywają się w tygodniu w placówkach stażowych wyznaczonych przez organizatora kształcenia.
Po zakończonym kursie można ubiegać się o dofinansowanie zgodnie z regulaminem kształcenia

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem szkoleń SIPIP pod nr 914329864 lub e-mail szkolenia@sipip.szczecin.pl