Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, prowadzimy nabór na pełnopłatny kurs specjalistyczny „Szczepienia ochronne” dla położnych Termin rozpoczęcia 16.10.2020r.

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, prowadzimy nabór  na  pełnopłatny  kurs specjalistyczny „Szczepienia ochronne” dla położnych

Termin rozpoczęcia 16.10.2020r.

Czas trwania kształcenia

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 52 godziny dydaktyczne: zajęcia teoretyczne –27 godzin, zajęcia praktyczne –25 godzin

Zajęcia teoretyczne odbywają się w weekendy. Zajęcia praktyczne odbywają się w tygodniu
w podziale na grupy

Wszyscy uczestnicy, w ramach kosztu kursu, będą ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej, następstw nieszczęśliwych wypadków HIV /WZW.

W kursie mogą wziąć udział osoby , które :

1. Założyły konto w systemie SMK,
  2. Złożyły wniosek o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs specjalistyczny.
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.
  5. Posiadają aktualne prawo wykonywania zawodu

Po zakończonym kursie można ubiegać się o dofinansowanie zgodnie z regulaminem kształcenia.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem szkoleń SIPIP pod nr 914329864
lub e-mail szkolenia@sipip.szczecin.pl