Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych informuje, że prowadzimy nabór na kurs dokształcający z zakresu PRZETACZANIA KRWI I JEJ SKŁADNIKÓW dla pielęgniarek i położnych, podstawowy i uzupełniający na kwiecień 2020r.

KOMUNIKAT

Informujemy że, najbliższe kursy z zakresu Przetaczania krwi i jej składników dla pielęgniarek i położnych będą organizowane w następujących terminach:

UZUPEŁNIAJĄCY: 21.04.2020r – pozostały cztery wolne miejsca

Kolejny planowany termin to 28.04.2020r

PODSTAWOWY:

Planowany termin to 14-15.04.2020r

W przypadku małej ilości osób chętnych na dany termin, wnioski będą przesuwane na kolejny.

Osoby chętne do wzięcia udziału w kursie są proszone o składanie wniosków o zakwalifikowanie do kursu dokształcającego.

Wnioski należy dostarczyć do siedziby SIPiP.

Można to zrobić osobiście lub przesłać za pomocą poczty tradycyjnej, mailem bądź fax-em pod

nr 91-432-98-68

Wniosek dostępny jest również pod linkiem:  https://sipip.szczecin.pl/karta-zgloszenia/

Zgłoszenie na kurs podstawowy musi zawierać:

• wniosek o dopuszczenie do kursu dokształcającego,
  • kserokopia prawa wykonywania zawodu,

Do kursu uzupełniającego, oprócz wniosku i kserokopii PWZ należy dodatkowo dołączyć ksero ostatniego ukończonego kursu przetaczania krwi.

Koszt kursu uzupełniającego: 120,00 zł

Koszt kursu podstawowego: 200,00 zł

Zgodnie z Rozporządzeniem MZ z dnia 16.05.2017r. w sprawie szkolenia pielęgniarek i położnych dokonujących przetaczania krwi i jej składników, szkolenie w zakresie uzupełniającym przeprowadza się nie rzadziej niż  raz na 4 lata.

Ponadto informujemy, że w 2020r, w każdym miesiącu będą realizowane kursy podstawowe, oraz uzupełniające w zakresie przetaczania krwi i jej składników. Osoby zgłaszające się na szkolenie uzupełniające są proszone, aby na wnioskach dodawały zapis kiedy kończyły poprzedni kurs.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Dział Szkoleń SIPiP
91/432-98-64