Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że prowadzimy nabór na pełnopłatny kurs specjalistyczny w dziedzinie „Dializoterapii” dla pielęgniarek.

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych w Szczecinie uprzejmie informuje, że prowadzimy nabór na pełnopłatny kurs specjalistyczny w dziedzinie „Dializoterapii” dla pielęgniarek.

Planowany termin rozpoczęcia oraz pierwszych zajęć 23.10.2020r.

Czas kształcenia

Liczba godzin przeznaczona na realizację programu kursu specjalistycznego w kontakcie z wykładowcą/opiekunem stażu wynosi 165 godzin dydaktycznych, w tym:

zajęcia teoretyczne – 75 godzin,

zajęcia praktyczne – 90 godzin.

Wszystkie informacje o zakwalifikowaniu na kurs należy sprawdzać w systemie SMK Instrukcja do założenia konta w SMK: www.sipip.szczecin.pl

Warunkiem wzięcia udziału w kursie jest:

1. Założenie konta w systemie SMK,
  2. Złożenie wniosku o modyfikację uprawnień,
  3. Po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs specjalistyczny.
  4. Wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.

Wszyscy uczestnicy w ramach kosztu kursu za wrażeniem zgody będą ubezpieczeni.
Po zakończonym kursie można ubiegać się o dofinansowanie zgodnie z regulaminem kształcenia

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z działem szkoleń SIPIP pod nr 914329864 lub e-mail szkolenia@sipip.szczecin.pl