Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Komunikacja z pacjentem w pielęgniarstwie i położnictwie” dla pielęgniarek i położnych, który rozpocznie się 18.09.2020r. ramach projektu: finansowany środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 na realizację projektu Wyższe kompetencje pielęgniarek i położnych nr RPZP.08.06.00-32-K064/18

Szczecińska Izba Pielęgniarek i Położnych zaprasza na  bezpłatny kurs dokształcający „Komunikacja z pacjentem w pielęgniarstwie i położnictwie” dla pielęgniarek i położnych, który rozpocznie się 18.09.2020r.   ramach projektu: finansowany środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 na realizację projektu Wyższe kompetencje pielęgniarek i położnych  nr RPZP.08.06.00-32-K064/18.

Zajęcia odbędą się 18,19,20,26,27,09, 2020r.

Cel kształcenia:

• Wzrost efektywności kształcenia zawodowego i jego dostosowanie do wymogów regionalnego rynku pracy zwiększające szanse na zatrudnienie.

Czas trwania kształcenia

Łączna liczba godzin przeznaczonych na realizację programu kursu dokształcającego

w kontakcie z wykładowcą wynosi 48 godzin dydaktycznych:

Zajęcia odbywają się w dwa weekendy

W kursie mogą wziąć udział osoby , które :

1. założyły konto w systemie SMK,
  2. złożyły wniosek o modyfikację uprawnień,
  3. po wcześniejszej aktywacji konta w systemie SMK przez SIPiP, należy złożyć wniosek o przyjęcie na w/w kurs specjalistyczny.
  4. wniosek o przyjęcie na kurs składa się wg poniższego schematu:
    Po zalogowaniu do systemu z nadanymi uprawnieniami należy wybrać kwadrat: „Dane o planowanych szkoleniach” –> wybrać rodzaj kształcenia oraz  dziedzinę kształcenia -> po wybraniu  wskazanych opcji, wybrać województwo zachodniopomorskie, wyszukać kurs organizowany przez SIPIP i kliknąć złóż wniosek na kurs.
  5. zamieszkują obszar miast średnich pracujące, uczące  się lub zamieszkujących (zgodnie z KC), na terenie woj. zachodniopomorskiego; z wyłączeniem os. fizycznych: prowadzących działalność gospodarczą.
  6. załączenie zaświadczenie potwierdzającego aktualne zatrudnienie na umowę o pracę, ewentualnie inne formy zatrudnienia, ale nie działalność.
  7. aktualne prawo wykonywania zawodu

Osoby biorące udział w kursie otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu, materiały dydaktyczne,     ciepły posiłek.

Informujemy, że istnieje możliwość realizacji szkoleń „na życzenie” dla zorganizowanych grup pielęgniarek i położnych, również szkoleń wyjazdowych w innych miastach .