Praca

Praca

Praca

Praca

Zatrudnimy pielęgniarkę do pracy w Poradni Rodzinnej w pełnym wymiarze godzin, na umowę cywilno – prawną.

Prosimy o kontakt na maile:

i.witek@rodzinna.szczecin.pl

r.duchnik@rodzinna.szczecin.pl

bg@rodzinna.szczecin.pl

Renata Duchnik

Barbara Giełda

Izabela Dąbrowska – Witek

Poradnia Rodzinna, ul. Gorkiego 3/1, 70-390 Szczecin

Tel/fax 91 818 58 77, e-mail: rejestracja@rodzinna.szczecin.pl

www.rodzinna.szczecin.pl

Praca

Przychodnia Szczecińska – nowoczesne centrum medycyny rodzinnej – poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza zainteresowanych stanowiskiem pielęgniarki/pielęgniarza POZ.

Nie wymagamy doświadczenia w POZ. Uprawnienia ratownika medycznego są bardzo mile widziane.

Przychodnia Szczecińska została założona w 2017 roku przez młody, dynamiczny zespół, gotowy na ciągłe kształcenie i podnoszenie jakości oferowanych usług. Opieramy naszą pracę na merytorycznym podejściu i korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań dla placówek medycznych.

Umowa o pracę lub samozatrudnienie

Praca wyłącznie w dni powszednie, między 8.00 a 18.00 w wymiarze godzin pełnego etatu lub połowy

Nasze oczekiwania

* Umiejętność pobierania krwi i podaży leków u pacjenta w każdym wieku
* Umiejętność zarządzania ruchem pacjentów
* Umiejętność pracy w zespole
* Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku pielęgniarskim i samodzielnego organizowania wykonywanych zadań
* Umiejętność zebrania wywiadu i przeprowadzenia badania przedmiotowego w zakresie podstawowych kompetencji pielęgniarskich
* Otwartość na nowoczesne standardy pracy zespołu medycznego
* Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
* Profesjonalizm i wysoka kultura osobista
* Miłe usposobienie, komunikatywność i bezkonfliktowość
* Chęć do nauki
* Chęć do realizowania polityki firmy w zakresie sprawnej i przyjaznej obsługi Pacjenta i jego rodziny.
* Dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane
* Doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta
* Duże doświadczenie w pracy z dziećmi
* Uprawnienia pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego
* Kurs szczepień ochronnych
* Kurs wykonywania EKG
* Kurs ordynacji leków i wypisywania recept
* Kurs badania fizykalnego
* Doświadczenie w wykonywaniu EKG
* Doświadczenie w wykonywaniu spirometrii
* Uprawnienia ratownika medycznego

Zakres obowiązków
* Obsługa punktu pobrań laboratorium
* Zarządzanie ruchem pacjentów
* Pomoc w organizacji pracy zespołu medycznego
* Bieżąca obsługa pacjenta, udzielanie podstawowych informacji na temat wykonywanych procedur medycznych oraz sumienne wykonywanie prac administracyjno – biurowych.
* Obsługa płatności
* Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
* Zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
* Współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym
* Obsługa rejestracji w części wymiaru godzin
* Zbieranie wywiadu i badanie pacjentów w sytuacjach nagłych i na zlecenie lekarskie (po przeszkoleniu)
* Wykonywanie wizyt domowych na zlecenie lekarskie
* Wykonywanie opatrunków
* Podawanie leków parenteralnych
* Ściąganie szwów
* Pomoc przy prowadzeniu punktu szczepień ochronnych (po uzyskaniu kursu)
* Wykonywanie EKG (po uzyskaniu kursu)
* Wykonywanie szczepień (po uzyskaniu kursu)
* Wykonywanie spirometrii (po uzyskaniu kursu)
* Kontynuacja farmakoterapii pacjentów we współpracy z lekarzem (po uzyskaniu kursu)

Nie wymagamy doświadczenia pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej

Oferujemy:
* Pracę w młodym, ambitnym zespole medycznym ceniącym autonomię personelu medycznego
*Rzetelny nadzór merytoryczny zespołu medycznego
* Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
* Stabilne warunki pracy i płatny urlop,
* Szeroki zakres samodzielności w wykonywaniu zawodu i zróżnicowane zadania,
* Nowoczesne i dobrze wyposażone stanowisko pracy.
* Wsparcie merytoryczne

Prosimy o załączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie CV na adres info@przychodniaszczecinska.pl

Praca
Warunki do uzgodnienia. Kontakt tel. 91 88 06 223 lub 91 88 06 267