Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych, które jest organizatorem merytorycznym
konferencji online e-NEONURSING. Procedury w pielęgniarstwie neonatologicznym, zwracam się z prośba  o zamieszczenie informacji
o organizowanej e-Konferencji na Państwa stronie internetowej i podlinkowanie do podanego adresu strony
Z góry dziękuję za pomoc.

Tekst do zamieszczenia na stronie poniżej, logotyp Konferencji i baner z w załącznikach


Serdecznie zapraszamy do udziału w  IV Konferencja Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych NEONURSING 2020Procedury w pielęgniarstwie neonatologicznym, która odbędzie się w zmienionej formule jako konferencja online ze streamingiem na żywo czyli e-NEONURSING 2020

Termin e-Konferencji 18 września 2020 (piątek) .

Wszystkie informacje razem z programem, kosztami udziału oraz formularzem rejestracji są już dostępne na stronie
https://www.ptpipn.pl/konferencje-i-warsztaty.htm

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem logistycznym: biuro@provena.com.pl lub 695 271 227

— Monika M. Rutkowska-Drozd tel. 695 27 12 27 …………………………………………………………………….. Centrum Doradczo-Szkoleniowe PROVENA, www.provena.com.pl, biuro@provena.com.pl 92-416 Łódź, ul. B. Krzywoustego 37, NIP 728-156-13-36

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza wszystkie osoby prowadzące indywidualne praktyki lekarskie, stomatologiczne i pielęgniarskie na bezpłatne webinarium „RODO w Twojej praktyce”, dzięki któremu uzyskają Państwo możliwość uporządkowania dokumentacji RODO zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Intensywny kurs menedżerski dla pracowników ochrony zdrowia” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatnie publikację „RODO w twojej praktyce. Pytania i odpowiedzi”, materiały szkoleniowe (pendrive i prezentacja) oraz certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę.

Webinarium „RODO w Twojej praktyce” odbędzie się 14 lipca o godzinie 11.

Konferencje, Sympozja, Szkolenia
Szanowni Państwo,

w imieniu zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mam ogromny zaszczyt zaprosić Państwa do Gdańska na wyjątkowe wydarzenie. W dniach od 3 do 5 września 2020 roku organizujemy VI Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Spotkanie będzie miejscem wymiany doświadczeń dla tych wszystkich, dla których ważne jest leczenie ran w Polsce. Do stolicy pomorza przyjdzie wielu uznanych specjalistów zajmujących się leczeniem ran, z Polski i ze świata.

Tym razem chcemy zaproponować Państwu zupełnie nową formułę. Chcemy odejść od tradycyjnych wykładów na rzecz spotkań interaktywnych, warsztatów i wspólnej wymiany doświadczeń wszystkich, którzy zajmują się tym niezwykle trudnym tematem, jakim jest leczenie ran.

Jeszcze raz bardzo zapraszam wszystich Państwa do Gdańska. Razem twórzmy nową jakość dla chorych z ranami w Polsce!

Dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
INFORMACJE O OPŁATACH
REJESTRACJA
Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: szkolenia@termedia.pl
tel./faks: +48 61 656 22 00
www.termedia.pl

    

Konferencje, Sympozja, Szkolenia