Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Szanowni Państwo,

 

w imieniu Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online, organizowanych przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, w ramach projektu szkoleniowego: ,,Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej”.

Przygotowana przez nas oferta szkoleniowa, obejmująca szkolenia z zakresu:

 

– Wytycznych Klinicznych – szkolenie online – 31 stycznia 2022 r.

może stać dla Państwa źródłem bezcennej wiedzy, ciekawych pomysłów, jak również posłużyć jako platforma służąca wymianie dotychczasowych Państwa doświadczeń, związanych z realizacją zdań w obszarze zdrowia publicznego.

 

 

Celem kształcenia jest wyposażenie słuchacza w wiedzę, umiejętności i kompetencje niezbędne do krytycznej oceny wytycznych praktyki klinicznej. Celem drugoplanowym jest przygotowywanie słuchacza do aktywnego uczestnictwa w procesach przygotowywania wytycznych praktyki klinicznej z zastosowaniem wybranej metodyki. W takcie szkolenia uczestnik zdobędzie wiedzę na temat metodyki tworzenia wysokiej jakości wytycznych klinicznych, oceny wytycznych z wykorzystaniem narzędzia AGREE II oraz procesu opiniowania zaleceń postępowania diagnostyczno-terapeutycznego przez AOTMiT.

 

 

Szkolenie dedykowane jest w szczególności osobom, które biorą udział w opracowywaniu wytycznych klinicznych oraz wykorzystują je w codziennej praktyce (kadra medyczna, organizacje pacjenckie, pracownicy podmiotów leczniczych działających w publicznym systemie ochrony zdrowia, płatnika publicznego).

 

Szczegółowe informacje dot. szkolenia, dostępne na stronie projektowej:  https://power.aotm.gov.pl/wytyczne_kliniczne.php

 

Agenda szkolenia:  https://power.aotm.gov.pl/static/AGENDA_Wytyczne%20kliniczne.pdf

 

Regulamin szkoleń oraz rejestracja dostępne pod linkiem: https://power.aotm.gov.pl/info.php

Zaproszenie na szkolenie – pobierz

Instrukcja rejestracji na szkolenie – pobierz

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 887-830-678 lub pod adresem mailowym szkolenia@aotm.gov.pl

 

Projekt szkoleniowy „Racjonalne decyzje w systemie ochrony zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem regionalnej polityki zdrowotnej” realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).

  

Zapraszam serdecznie

 

Pozostając do dyspozycji.

 

 

Pozdrawiam,

 

Edyta Rybacka

Starszy Specjalista
Dział Analiz i Funduszu Medycznego
Biuro Prezesa
Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji
ul. Przeskok 2; 00-032 Warszawa
Tel: (+48) 22 101 46 47

Kom. 887830678

Sekretariat: (+48) 22 101 46 00

Fax: (+48) 22 46-88-555

mailto: e.rybacka@aotm.gov.pl
www.aotm.gov.pl
Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Zapraszamy na webinar „Zdalna opieka nad pacjentem z cukrzycą typu 2”, który odbędzie się 27 stycznia 2022, godz. 18.00-20.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl. Webinar jest realizowany się w ramach programu edukacyjnego Akademia Pielęgniarstwa Diabetologicznego Boehringer Ingelheim.

 

Podczas webinaru zastanowimy się czy teleporada i telemedycyna to nieunikniona przyszłość w opiece nad pacjentem z cukrzycą typu 2? Zagadnienia związane z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w leczeniu cukrzycy omówi dr hab. n med. Katarzyna Cyganek, diabetolog z Katedry i Kliniki Chorób Metabolicznych CMUJ w Krakowie, a PATSU – nowy wymiar edukacji w cukrzycy przedstawi dr n. o zdr. Beata Stepanow, prezes SED.

 

Strona z rejestracją na webinar

https://www.edukacjapacjenta.pl/webinary/vimeo/11#pageMain

 

Z poważaniem,

 

Małgorzata Łaniecka | Marketing Manager
iLCS  – Marynarska 14 | Warszawa 02-673

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Konferencja z cyklu „Forum Menadżerów Służby Zdrowia”:

– 27 stycznia w Szczecinie, w Hotelu Novotel Szczecin Centrum, al. 3 Maja 31, 70-215 Szczecin.

– Zaplanowany jest również drugi dzień spotkania, który odbędzie się w całości online (28.01.2022).

 

Forum ma charakter otwarty i każdy z grupy dedykowanej ma możliwość udziału. Powierzchnia na której będzie się odbywała konferencja jest wynajęta na wyłączność, tym samym zapewniając należyty spokój i charakter zamknięty konferencji przeznaczonej tylko i wyłącznie osobom wcześniej zaproszonym. Opracowując program merytoryczny zdecydowaliśmy się zwrócić do wielu znanych i cenionych ekspertów z branży medycznej z prośbą o pomoc w opracowaniu szerokiego spektrum tematycznego. Dzięki ich zaangażowaniu udało się stworzyć unikalne zestawienie tematów podejmujących zagadnienia stanowiące duże wyzwania dla menadżera placówki medycznej w kategorii reformy ochrony zdrowia, bezpieczeństwa pacjenta, podnoszenia jakości zarządzania, finansowania, marketingu i nowych technologii często ratujących życie pacjent.

 

Podczas spotkania omówimy takie tematy jak m.in.:

Budowanie standardów pracy i obsługi pacjenta

– Błędy medyczne

Prawa pacjenta i możliwość ich ograniczania w dobie epidemii.

– Narzędzia menedżera, czyli jak działać dobrze i nie popełniać błędów, kiedy musisz zarządzać swoimi kolegami
– Zmiany w ustalaniu wynagrodzenia pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych

– Jak budować zachwyt pacjenta?

 

Pełny program konferencji dostępny jest pod adresem:
https://mcbkonferencje.pl/files/Forum/Program_FM_Szczecin2022.pdf

 

 

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

 

Informacje szczegółowe – pobierz

Notki biograficzne – pobierz

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia

Wszelkie informacje w linku poniżej:

https://pce.com.pl/?page_id=185&event_id=337

 

Konferencje, Sympozja, Szkolenia