Szkolenie e-MBA w koordynowanej opiece zdrowotnej, w ramach projektu „Intensywny kurs menedżerski dla pracowników ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Funduszy Europejskim w ramach programu POWER 2014-2020.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu e-MBA w koordynowanej opiece zdrowotnej, w ramach projektu „Intensywny kurs menedżerski dla pracowników ochrony zdrowia”, współfinansowanego z Funduszy Europejskim w ramach programu POWER 2014-2020.

Jest to cykl 12 sesji stacjonarnych prowadzonych przez ekspertów-praktyków czynnie uczestniczących w procesie modernizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. Szkolenie uzupełniane jest materiałami dostępnymi na platformie e-learningowej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szkolenia odbędą się w następujących lokalizacjach:

– Gdańsk

– Toruń

– Warszawa

– Łódź

– Wrocław

– Katowice

Zapraszamy osoby sprawujące funkcje kierownicze i pracowników administracji podmiotów leczniczych, NFZ, podmiotów tworzących i innych instytucji ochrony zdrowia.

Materiały informacyjne – pobierz

Formularz rekrutacyjny, harmonogram spotkań i więcej informacji dostępne na stronie: http://prometriq.pl/power/

W razie pytań, zachęcam do kontaktu – tel. 698 101 798

Karolina Rogoś