2024.10 – Polskie Towarzystwo Psychologiczne zaprasza na cykl spotkań o spotkań o charakterze szkoleniowo-edukacyjnym „Klęska żywiołowa – jak mądrze pomagać”

Szanowni Państwo,
w imieniu Przewodniczącej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego dr Jadwigi Łuczak-Wawrzyniak zapraszamy Państwa przedstawicieli na cykl spotkań o charakterze szkoleniowo-edukacyjnym „Klęska żywiołowa – jak mądrze pomagać”.

Polskie Towarzystwo Psychologiczne jako organizacja certyfikująca Interwentów Kryzysowych oraz współpracująca z wieloma naukowcami i praktykami w tej dziedzinie, pragnie podzielić się profesjonalną perspektywą na wsparcie psychologiczne w kryzysie. Południe Polski mierzy się ze skutkami powodzi i nasza uwaga powinna być w tym czasie poświęcona podnoszeniu standardów interwencji kryzysowej i zwiększaniu świadomości społecznych skutków klęsk żywiołowych.

Spotkania będą odbywać się on-line w terminach:
6 października (niedziela), godz. 18:00 – Katarzyna Schweiger-Komorowska „Organizacja Interwencji Kryzysowej na terenach po powodzi
13 października (niedziela), godz. 18:00 – ogłoszenie wkrótce

20 października (niedziela), godz. 18:00 – ogłoszenie wkrótce

Na seminaria zapraszamy zarówno psychologów, pracowników medycznych, socjalnych, mundurowych, jak i osoby odpowiedzialne za organizację wsparcia profesjonalnie lub wolontaryjnie. Aby zgłosić chęć udziału w seminarium, prosimy o wypełnienie formularza: LINK DO REJESTRACJI NA SZKOLENIE lub napisać na adres: ptp@psych.org.pl.

Z wyrazami szacunku,
Marcela Dziekan