37 MEDIGAMES: Dołącz do swoich kolegów w Maribor!

Paryż, 26.10.2015 r.

 

37 MEDIGAMES: Dołącz do swoich kolegów w Maribor!

 

 

Szanowny Panie/Pani,

Każdego roku od 35 lat około 2000 lekarzy oraz innych pracowników służby zdrowia z ponad 40 krajów, spotyka się na tydzień w dogodnej lokalizacji i w radosnej atmosferze uprawiania ich ulubionych sportów, uczestniczy w Międzynarodowym Sympozjum Medycyny Sportowej.

Naszym celem jest uczynienie z MEDIGAMES najważniejszym światowym wydarzeniem na scenie medycyny sportowej, dlatego zwracamy się z tym pismem do Państwa. Ponieważ wszyscy Państwa koledzy są zaproszeni do uczestnictwa w tym wydarzeniu, może mogliby Państwo rozpowszechnić tę informację na różne sposoby:

– poprzez działające medyczne stowarzyszenia lub drużyny sportowe,

-poprzez zaprezentowanie załączonego przez nas plakatu w miejscu przeznaczonym dla personelu/członków,

– poprzez Państwa stronę internetową, portale społecznościowe lub poprzez rozesłanie newslettera.

W 2016 r. spotkajmy się od 28 maja do 4 czerwca w Maribor, jednym z najważniejszych miast Słowenii, stolicy wyrobów wina oraz regionu pagórków. Raz jeszcze, duży wysiłek zostanie włożony w wybór sportowych udogodnień, aby zagwarantować wspaniałe warunki dla uczestników, aby mogli się poczuć jak profesjonalni atleci w ciągu jednego tygodnia.

Aby dokonać rejestracji oraz uzyskać wszelkie użyteczne informacje (program sportów, sposób rejestracji, zasady współzawodnictwa, etc.), proszę odwiedzić naszą stronę: www.medigames.com. Po więcej informacji oraz gdyby Państwo chcieli otrzymywać broszury lub plakaty z wydarzeń, proszę skontaktować się z Panem Jeremie ROUALET pisząc na adres: roualet@medigames.com.

 

Mamy nadzieję spotkać wielu uczestników z Państwa instytucji!

 

Ze sportowym poważaniem,

Komitet Organizacyjny Światowych Zawodów Medycznych i Zdrowotnych

20151217_akt