42 edycja programu MBA w ochronie zdrowia

Szanowni Państwo.

Prometriq Akademia Zarządzania zaprasza do udziału w 42. edycji programu MBA w ochronie zdrowia (studia podyplomowe ONLINE z trzydniową sesją stacjonarną w Sopocie – XII 2022).

Edycje 39. i 40. Prometriq MBA ukończyło 175 Słuchaczy, w tym ponad połowa to dyrektorzy oraz menadżerowie szpitali. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami: https://prometriq.pl/mba-online  oraz warunkami uczestnictwa w studiach podyplomowych Prometriq Executive MBA – Zarządzanie w ochronie zdrowia.

Uczestnicy otrzymują świadectwa ukończenia trzysemestralnych, ponad 400-godzinnych, studiów podyplomowych Uniwersytetu SWPS, który jest jedyną polską uczelnią niepubliczną w randze uniwersytetu i posiada kategorię naukową A+. Ponadto słuchacze otrzymają dyplom MBA w języku angielskim walidowany przez Porto Business School posiadającą akredytacje AMBA i AACSB, potwierdzające spełnienie światowych wymagań względem MBA. Absolwenci uzyskają również uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek skarbu państwa, kierowania podmiotem leczniczym oraz będą zwolnieni z egzaminu państwowego dotyczącego certyfikacji kompetencji menedżerskich (projekt ustawy o modernizacji i poprawie efektywności szpitalnictwa).

Studenci Prometriq MBA mają też możliwość udziału w wybranych wykładach zagranicznych partnerów Collegium Prometricum.

Zapraszamy do kontaktu – 698 101 798.