Szanowni Państwo,
z ogromną przyjemnością mam zaszczyt zaprosić do udziału w I edycji studiów podyplomowych „Prehabilitacja multimodalna – zasady kompleksowej opieki nad pacjentem”, prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
To pierwsze w Polsce, unikatowe studia, które odpowiadają na pilną potrzebę systemu ochrony zdrowia – kompleksowego przygotowania pacjenta do leczenia. Prehabilitacja multimodalna, łącząca w sobie elementy żywienia klinicznego, fizjoterapii, psychologii i opieki medycznej, staje się na świecie nowym standardem opieki – skutecznym, interdyscyplinarnym i realnie poprawiającym wyniki leczenia.
📍 Najważniejsze informacje:
Udział w tym kierunku to szansa na zdobycie kompetencji, które stają się niezbędne w nowoczesnej medycynie: od oceny stanu odżywienia, przez planowanie interwencji, aż po organizację opieki interdyscyplinarnej.
Serdecznie zachęcam nie tylko do osobistego udziału w studiach, ale także do udostępnienia tej informacji pracownikom oraz osobom potencjalnie zainteresowanym – aby mogli oni dołączyć do grona pionierów nowego podejścia w polskiej ochronie zdrowia.
🔗 Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne są pod adresem:
Z wyrazami szacunku i nadzieją na współpracę,
dr n. med. Marta Lewandowicz-Czarnecka
Katedra i Klinika Medycyny Paliatywnej
Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Współkierownik studiów podyplomowych