Korepetycje online dla Dzieci Pielęgniarek i Położnych – #UczędlaBohaterów

Szanowni Państwo,

w ramach naszej akcji #UczędlaBohaterów Platforma Nauczeni.pl oferuje darmowe lekcje online dla dzieci pracowników służby zdrowia.

1. Wszystkich chętnych prosimy o zapisanie się na listę zostania beneficjentem akcji.
  1. Prosimy o wysłanie maila na adres dlabohaterow@nauczeni.pl z prośbą o unikatowy kod, np. ”Dzień Dobry, nazywam się Katarzyna Kowalska, jestem pielęgniarką w Szczecińskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Otrzymałam hasło: SIPIP 2020”.
  1. Beneficjent otrzyma od nas email z unikatowym kodem, który może wykorzystać przy rejestracji. Rejestracja z tym kodem automatycznie przekaże mu pakiet określonej liczby darmowych lekcji.
  1. Kody będzie można wykorzystać w ciągu trzech miesięcy od czasu rejestracji.
  1. Ostateczna liczba lekcji będzie zależała od liczby chętnych, dlatego też prosimy najpierw o zgłoszenie się na listę.

Pozdrawiam serdecznie,

Paulina Wojtysiak