Oferta specjalna dla pielęgniarek/położnych od Hotelu Gromada Medical SPA w Busku Zdroju na pobyt „zdrowotny”

Szanowne Panie,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Panie do Buska-Zdroju do Hotelu***Gromada Medical SPA. Byłoby nam niezmiernie miło móc gościć Panie w naszym obiekcie.

Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla Pań specjalną ofertę ze specjalną ceną tylko dla Pań na pobyt z zabiegami w 2023 r.

Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „Gromada” to firma działająca na rynku turystycznym od 85 lat. W tym roku obchodzimy jubileusz 85-lecia. Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyśmy mogli świętować go wspólnie z Państwem.

Miasto Busko-Zdrój jest jednym z głównych zdrojowisk polskich. Ale to co przyciąga to przede wszystkim naturalne źródła lecznicze. Woda siarczkowa zwana inaczej siarczkowo – siarkowodorową zalicza się do bardzo rzadko spotykanych wód leczniczych i stawia Busko – Zdrój w rzędzie unikalnych uzdrowisk w Europie.

Hotel***Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju to niezwykłe miejsce, położone w części uzdrowiskowej popularnego kurortu, tuż przy zabytkowym Parku Zdrojowym ze słynną Pijalnią Wód oraz przy niedawno otwartej Tężni oddalonej o 80 m od Hotelu. Nasz obiekt to zatem idealna przestrzeń dla odpoczynku i uzdrowienia. Posiadamy 50 pokoi wyposażonych w łazienkę, TV, telefon, Wi-Fi, czajnik. Do dyspozycji Gości oddajemy również: restaurację z prawdziwą domową kuchnią oraz kawiarnię dla smakoszy „małej czarnej“ lub wielbicieli kolorowych trunków, natomiast dla grup szkoleniowych także salę konferencyjną wyposażoną w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, sprzęt TV, nagłośnienie oraz klimatyzację.

Chcąc sprostać oczekiwaniom Gości, w naszym Hotelu został uruchomiony Zakład Leczniczy z pełnym zapleczem rehabilitacyjnym, wyposażony w nowoczesny, najwyższej generacji sprzęt medyczny. Wykwalifikowana kadra fizjoterapeutów zatrudniona w Zakładzie to wysokiej klasy specjaliści, którzy posiadają wiedzę i umiejętności w dziedzinie fizjoterapii zgodne z najnowszymi standardami. W oparciu o najnowsze dokonania naukowe i indywidualne podejście do Pacjenta, z pewnością pomogą osiągnąć zamierzone rezultaty i pomogą poprawić sprawność oraz jakość życia. Bogata oferta zabiegów z zakresu balneoterapii, fizykoterapii, hydroterapii, masaży oraz kinezyterapii
pomoże przy schorzeniach narządu ruchu, problemach ortopedycznych, kostnych, reumatycznych oraz skórnych. Zbawienne „płynne złoto” Buska-Zdroju, czyli kąpiele siarczkowe oraz wiele innych zabiegów są już dostępne dla naszych Gości na miejscu w Hotelu.

W załączniku pozwalamy sobie przesłać ofertę specjalną dla Pań – pobierz

W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,
Magdalena Śliwa
Kierownik Operacyjno-Handlowy

Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna „GROMADA” │Hotel Gromada Medical SPA w Busku-Zdroju │ ul. Waryńskiego 10 │28-100 Busko-Zdrój
Tel.:+48 41 378 30 01; 502 456 422 │ fax:+48 41 378 30 01 │e-mail: m.sliwa@gromada.plwww.gromada.pl
NIP 525-000-79-68 │REGON 000332937 │KRS 0000076030
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Administratorem danych osobowych jest Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada z siedzibą Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa.
Informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się na stronie internetowej www.gromada.pl w Polityce Prywatności
Jesteśmy uczestnikiem Programu
RZETELNA Firma