Spotkanie z panią profesor Barbarą Remberk – konsultantem krajowym w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo,

W imieniu Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze zapraszam na spotkanie z panią profesor Barbarą Remberk – konsultantem krajowym w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży.

Pani profesor wygłosi wykład pt. tytułem: „Tli się, czy wybucha – psychozy wieku rozwojowego”. Dodatkowo przedstawi najbardziej aktualne informacje na temat reformy psychiatrii dzieci i młodzieży i odpowie na pytania dotyczące tej reformy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 04.03.2019 r. o godzinie 11.00 w Pałacu w Zaborze (ul. Zamkowa 1) będącym siedzibą Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 28.02.2019 pocztą elektroniczną (biuro@cldim.zgora.pl) lub telefonicznie (nr 68 327 40 87 ).

Z poważaniem,

Andrzej Żywień