Teatr Współczesny zaprasza na spektakl „Sen nocy letniej”

Teatr Współczesny w Szczecinie

(Duża Scena, Wały Chrobrego 3)

zaprasza:

11,12,13 kwietnia  godz.19:00 

14 kwietnia o godzinie 17:00

 Na hasło : LAS

 Bilety : 35 zł

 Rezerwacja telefoniczna 91-489-23-23

 

  

„Sen nocy letniej”

   

w reżyserii : Justyny Sobczyk i Jakuba Skrzywanka

 

A gdyby wyobrazić sobie miejsce, w którym miłość jest dostępna dla każdego, bez kulturowych barier i społecznych ocen? Miejsce, w którym możemy bez wstydu i lęku mówić o swoich potrzebach, zastanawiając się równocześnie, w jaki sposób chcemy na nie odpowiadać. W jednym ze swoich najsłynniejszych dramatów, Shakespeare zaprasza do tajemniczego lasu pary kochanków, które na nowo muszą zdefiniować w nim siebie, wyruszając w podróż, aby zaspokoić swoje podstawowe potrzeby. Las Shakespeare’a staje się bezpieczną przestrzenią, gdzie osoby, którym odmawiane jest prawo do miłości i seksualności, mogą jej doświadczać.

Jakub Skrzywanek wraz z Justyną Sobczyk, reżyserką i założycielką Teatru 21, laureata Grand Prix festiwalu „Kontrapunkt”, zaprosili do współpracy szczecińskich artystów z niepełnosprawnościami, by wraz z zespołem Teatru Współczesnego w Szczecinie, spróbować opowiedzieć, o tym, czym dziś jest i może być pragnienie miłości.

Spektakl powstaje dzięki konsultacjom i rozmowom z organizacjami i osobami zajmującymi się kwestią asystentury seksualnej.

Na motywach komedii Williama Shakespeare’a w przekładzie Stanisława Barańczaka

PRZEDSTAWIENIE DLA OSÓB POWYŻEJ 15 ROKU ŻYCIA.

 

Kasa Teatru czynna jest od wtorku do soboty od 9:00 do 19:00 i w niedziele od 14:00 do 19:00