Wykład otwarty prof. Zbigniewa Izdebskiego pt. „Erotyczny pejzaż Polski” – 18.11.2022r. godz. 18.00

Dzień dobry,

Serdecznie zapraszamy pracowników szczecińskich uczelni, studentów, zainteresowaną tematem społeczność akademicką oraz partnerów i sympatyków PUM na wykład otwarty prof. Zbigniewa Izdebskiego pt. „Erotyczny pejzaż Polski”.

Wykład odbędzie się w piątek 18 listopada 2022 r. o godz. 18.00 w auli Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie (ul. Rybacka 1).

Wstęp wolny.

Prof. dr hab. n. hum. Zbigniew Izdebski – pedagog, seksuolog, doradca rodzinny, specjalista w zakresie zdrowia publicznego. Kierownik Katedry Biomedycznych Podstaw Rozwoju i Seksuologii Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Przewodniczący Rady Naukowej Dyscypliny Pedagogika na UW. Koordynator i przewodniczący zespołu ds. opracowania programów studiów na kierunku lekarskim Uniwersytetu Warszawskiego oraz koordynator zespołu ds. infrastruktury medycznej. Kierownik Katedry Humanizacji Medycyny i Seksuologii, Collegium Medicum Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Pozdrawiam,

Renata Olejnik