2024.06.07-08 – Warszawa – Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran – 6-8 czerwca 2024 w Warszawie

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na Kongres Naukowo-Szkoleniowy Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. W tym roku spotykamy się w dniach 6-8 czerwca w Centrum Konferencyjnym Folwark Łochów k. Warszawy.

W programie konferencji zaplanowaliśmy kilkanaście sesji wykładowych oraz aż 21 warsztatów, wszystkie w ujęciu codziennej praktyki. Zapraszamy wszystkich profesjonalistów wykonujących zawody medyczne: lekarzy i pielęgniarki, ratowników medycznych, rehabilitantów, fizjoterapeutów, dietetyków klinicznych, a także studentów kierunków medycznych, którzy już niedługo będą podejmowali odpowiedzialne decyzje kliniczne.

W tym roku po raz pierwszy zapraszamy również opiekunów medycznych i podiatrów, którzy od  2024 roku powiększyli grupę profesjonalistów wykonujących zawody medyczne.

Spotykamy się w dniach 6-8 czerwca, by poprzez naszą wiedzę i doświadczenie tworzyć nowe perspektywy dla pacjentów z ranami w Polsce, bo #razemmożemywięcej!

W imieniu Organizatora i Rady Programowej,

dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz Rakowska

Prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

W tym roku w programie m.in.:

• Najnowsze wytyczne Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.
  • Starzejący się pacjent wyzwaniem dla systemu leczenia ran.
  • Wspólna sesja PTO i PTLR – Konsensus w zakresie ran nowotworowych.
  • Praktyki światowych ośrodków – przegląd najnowszych doniesień.
  • Rany w obliczu klęsk żywiołowych – doświadczenia z okresu trzęsienia ziemi w Turcji.
  • Antybiotykoterapia i antyseptyka – kiedy razem, a kiedy osobno – Konsensus PTLR.
  • Wspólne sesje PTLR, TChP, TChN.
  • Przegląd przypadków klinicznych w onkologii, diabetologii, chirurgii, dermatologii, ortopedii i ginekologii.
  • Przychodzi pacjent do apteki… – opieka farmaceutyczna nad pacjentem z raną.
  • Innowacyjne rozwiązania i technologie w leczeniu ran trudno gojących się.
  • Stopa cukrzycowa okiem internisty, diabetologa i chirurga.
  • Pacjent z raną u lekarza rodzinnego – współpraca pielęgniarki i lekarza POZ.
  • Ordynowanie i kontynuacja recept przez pielęgniarki.

Program – pobierz

Program szczegółowy już wkrótce!

REJESTRACJA NA KONGRES   >>>>   WWW.KONGRESPTLR.PL

Zapraszamy również do śledzenia oficjalnego profilu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran na facebooku, gdzie publikowane są najnowsze informacje dotyczące kongresu   >>>>   www.facebook.com/ptlr2020

Lokalizacja:

ARCHE Pałac i Folwark Łochów

ul. Marii Konopnickiej 1 i 10

07-130 Łochów k. Warszawy

Kontakt z organizatorem dla uczestników indywidualnych:

kontakt@crockettmedia.pl

tel. 602-257-250 oraz  602-675-275

Oczywiście gdyby pojawiły się pytania – pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z pozdrowieniami,

Emilia Kowalska