Bieg Zaufania – 26 maja 2024r. Park Kasprowicza – ZAPRASZAMY

PIKNIK SAMORZĄDOWY

BIEG ZAUFANIA

W roku 2023 założone zostało SZCZECIŃSKIE POROZUMIENIE ZAWODÓW ZAUFANIA PUBLICZNEGO zrzeszające 12 izb zawodowych z okręgu województwa zachodniopomorskiego. Celem Porozumienia jest reprezentacja osób wykonujących zawody zaufania publicznego i sprawowanie pieczy nad należytym wykonywaniem tych zawodów w granicach interesu publicznego i dla jego ochrony. Zrzeszone zawody dzielą się wzajemnym wsparciem, monitorowaniem rozwiązań prawnych, wymianą doświadczeń oraz wsparciem w podnoszeniu kwalifikacji w zakresach wspólnych dla osób wykonujących zawody zaufania publicznego.

Pragnąc uczcić rok wytężonej współpracy oraz obchody Dnia Samorządu Terytorialnego przypadające na dzień 27 maja, Szczecińskie Porozumienie Zawodów Zaufania Publicznego zdecydowało się zorganizować dnia 26 maja br. (niedziela) o godz. 10.00 w Szczecinie w Parku Kasprowicza, piknik samorządowca oraz bieg miejski pod nazwą „BIEG ZAUFANIA”.

Celem pikniku jest propagowania samorządności oraz przybliżenie mieszkańcom miasta przyjaznych struktur samorządowych. Piknik zorganizowany będzie w okolicy Pomnika Czynu Polaków (vis-à-vis Jasnych Błoni), gdzie w przygotowanych namiotowych-stoiskach poszczególne samorządy będą mogły spotkać się z mieszkańcami miasta i w przyjaznej atmosferze spędzić niedzielne popołudnie, a programie m.in. Architekci stworzą strefę dla dzieci, Pielęgniarki i Lekarze zaoferują darmowe badania profilaktyczne, Komornicy i Adwokaci prowadzić będą debaty i wykłady a Radcy Prawni swoje serce oddadzą organizacji biegu miejskiego.

Samorządy tworzy społeczeństwo dla lepszego życia w regionie, dlatego wszystkich zainteresowanych przyłączeniem się do wspólnego świętowania SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Architekt Piotr Błażejewski

Więcej informacji na stronie ->> link

ZAPISY DO BIEGÓW GŁÓWNYCH I BIEGÓW DZIECI ->> LINK

AKTUALNOŚCI DOT. BIEGU SĄ PUBLIKOWANE NA WYDARZENIU ->> LINK