Centrum Edukacji Branżowej zaprasza na Szkolenie on-line pt. Uprawnienia związane z rodzicielstwem w podmiotach leczniczych 12.09.2023 oraz Praktyczne aspekty zatrudniania w podmiotach leczniczych z uwzględnieniem nowelizacji przepisów 11-13.10.2023r. Jastrzębia Góra

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe szkolenie online, ukierunkowane tylko na zagadnienia związane z rodzicielstwem, dostosowując zakres merytoryczny do charakterystyki zatrudniania w jednostkach ochrony zdrowia.

Wielokrotnie na poprzednich wydarzeniach dla podmiotów leczniczych sygnalizowano nam potrzebę realizacji szkolenia z wiodącym obszarem rodzicielstwa, opartego na zmianach Kodeksu pracy. Mając na uwadze popularność tego projektu, jest to pomysł trafiony w dziesiątkę ;) Prowadząca w sposób praktyczny przedstawi zakres tematyczny, korzystając z licznych doświadczeń po nowelizacji, a także opierając się na najnowszych interpretacjach i stanowiskach urzędów, wychwytując niuanse mające szczególne znaczenie wobec zatrudnionych w podmiotach leczniczych.

Wykładowca: DANUTA BIEŻUŃSKA-ZAJĄC

Szkolenie online: UPRAWNIENIA ZWIĄZANE Z RODZICIELSTWEM W PODMIOTACH LECZNICZYCH

TERMIN – 12.09.2023 r. – gwarantowane

SPECJALNA OFERTA CENOWA:

– 1 os. – 390 zł; – 2 os. –  690 zł – dostęp z dwóch urządzeń

– 3 os. – 990 zł – dostęp z trzech urządzeń

Z ogromną przyjemnością załączam również pełną ofertę, zaplanowanego jak co roku na jesień, 3-dniowego szkolenia stacjonarnego z Panem Piotrem Ciborskim. Wydarzenie odbędzie się w Jastrzębiej Górze, tym razem jednak w Hotelu Primavera! ;) Co więcej ze względu na obecną ilość Osób już zgłoszonych, szkolenie jest pewne! Zainteresowanych pokojami 1-osobowymi zapraszamy do kontaktu, bowiem pozostało dostępnych tylko 9 “jedynek”.

Termin: 11-13.10.2023 r.

Prowadzący: Piotr Ciborski

Temat: Praktyczne aspekty zatrudniania w podmiotach leczniczych z uwzględnieniem nowelizacji przepisów

Cena: 1790 zł/os.