2024.05.22 – Czas pracy pielęgniarek i położnych w 2024r. – praktyczne aspekty – szkolenie on-line

Zapraszamy na nasze specjalistyczne szkolenie online z zakresu czasu pracy Pielęgniarek i Położnych, które poprowadzi ceniony autorytet, Pan Piotr Ciborski.

Proponujemy wariant online wydarzenia, które zostało w marcu zrealizowane w Kołobrzegu. Nie każdy mógł pozwolić sobie na udział w szkoleniu stacjonarnym, dlatego stwarzamy alternatywę w postaci projektu online, na którym również koncentrujemy się na obszarze zatrudniania Pielęgniarek i Położnych, ze szczególnym uwzględnieniem rozliczania i planowania czasu pracy.

Wykładowca: PIOTR CIBORSKI

Szkolenie online: CZAS PRACY PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH W 2024 ROKU – PRAKTYCZNE ASPEKTY

Termin: 22 maj 2024 r. – gwarantowane

Cena: 390 zł/os. – specjalne opcje cenowe w załączniku